Skocz do zawartości

Kilka pytań.


Rekomendowane odpowiedzi

Yo! A więc mam takie pytania. Ale zanim do nich przejde powiem wam ze jezdzic zaczalem 2 lata temu pod koniec sezonu. Sezon 09/10 co 2 dni byłem na stoku. A więc goofy opanowałem (prawie, bo oczywiscie raz na jakis czas glebe zalicze) perfekcyjnie. W ubiegłym sezonie kupiłem sobie deseczkę burtona 151 cm. Wtedy miałem jakies 170cm wzrostu. Teraz mam 181cm a więc dziś wziąłem sobie deseczkę 159cm (bo mam możliwość wymiany). Tu pojawia się 1 pytanie.

1. Zostać przy 160cm długości deski czy sprobować 165cm? Nie boje sie szybkosci, a nawet kocham to.

Następna sprawa. Ubiegły sezon poświęciłem na nauce jazdy goofy z kątami wiązań 5,20 i było okej. Dziś bedac 1 raz w tym sezonie na stoku uparlem sie, aby sprobowac nauczyc sie jezdzic regular :] A więc uparty mozna powiedziec ze w 60% juz ogarniam regulara. Skręcam ladnie prawo/lewo ale jeszcze boje sie troche predkosci nabrac jadac regular. Aaa no i zapomnialem. Ogolnie kreca mnie rozne tricki itp. A wiec chcialbym byc 'kompletnym' snowboarderem i jezdzic goofy, i regular. Dzis zmienilem sobie katy wiazan na -10,20 i bylo calkiem okej

2. Jaki kąt najlepszy jest do jazdy regular oraz goofy?

tak jak napisalem -10,20 mi pasuje, ale wy wiecie wiecej i lepiej tak wiec pytam :> przyklad. jade goofy wyskakuje, krece 180 i laduje na regular. Z ollie nie mam najmniejszych problemów a jutro mam zamiar uczyć się 180.

Nie chodzi mi o to aby perfekcyjnie jezdzic regular. Chodzi mi tylko o to, aby przy ladowaniu nie zaliczyc gleby no i przejechac troche metrow regular ; >

 

A no i jeszcze jedno. 3. Jakbym chciał uczyć się skakać, probować jakieś boardslide'y na barierkach to nadaje się na to deska twarda czy nie warto nawet na takiej próbować?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...