Skocz do zawartości

Rossignol Todd Richards 156


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o snowboard a szczególnie sprzęt i potrzebuje małej pomocy. Mogę kupić taki komplet czyli deskę + wiązania + buty.

 

Deska: Rossignol Todd Richards o długości: 156 -> link do deki

Wiązania: Rossignol Unit Series RS (czy jakoś tak)

Buty: wiem ze w nazwie mają NITRO Zenitch (czy jakoś tak)

 

Deskę (a właściwie jej opis) znalazłem w sieci ale nie ma jej ceny oraz roku produkcji/sezonu dlatego jak ktoś zna te dane albo miał styczność z tym sprzętem to bardzo poproszę o opinie. Oczywiście co do wiązań i butów także.

Za wszystko chce 1150zł i nie wiem czy to dużo czy mało dodam ze wszystko jest w miare dobrym sranie wizualnym praktycznie bez obić ani rys.

 

Acha i czy to nadaje się do nauki??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta decha to topowy model Rossignola sprzed chyba 2 lat. Decha porzadna z przeznaczeniem dla średnio i zaawansowanych snowboardistów. Rossignole cieszą się dużą popularnością i ci którzy na nich śmigają to raczej sobie zachwalają...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nikt teo nie powiedział że się nie nauczysz , jak zaczynasz to jest Ci to obojętne na jakiej desce śmigasz bo i tak większej różnicy nie odczujesz a nauczyć się nauczysz na każdej desce... dopiero z casem będziesz dostrzegał zalety deski itd... no a co do samej dechy to chyba warto ... katalogowa cena takiej dechy to ok 1900 zł ....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...