Skocz do zawartości

Oczywiście proszę o pomoc w wyborze zestawu ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że nie znam się na sprzęcie tego typu chciałbym się poradzić co będzie dla mnie najlepsze.

 

Jak do tej pory jeździłem dopiero jeden sezon, tylko i wyłącznie na wypożyczonym sprzęcie, ale bardzo mi się spodobała taka forma wypoczynku i dość szybko nauczyłem się jeździć w zadowalającym stopniu. Dlatego też teraz chciałbym kupić sobie swój własny sprzęt. Mój wzrost to 174cm a waga ok 56-57kg ale myślę, że niedługo będzie prawie 60;] Wiem, że będzie to trudne ale potrzebowałbym czegoś co wystarczy mi na dłuższy czas, nie chciałbym zmieniać dechy po jednym sezonie.

 

Słyszałem, że ta jest całkiem niezła, co o niej sądzicie, nie będzie zbyt trudna? Lub niby ten sam model z poprzedniego rocznika?

 

Proszę o Wasze opinie i oczywiście o dobór wiązań i butów. (Jeżeli ktoś wie to niezliczoną pomocą będą także informacje gdzie w Krakowie mógłbym dostać te rzeczy.)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeśli chodzi o blat to trafny wybór, dobra decha dla początkujących. Moim zdaniem bardziej się opłaca wziąć tą z sezonu 2010, ponieważ jest to jeden z podstawowych modeli Voelkla, a w takich modelach z roku na rok nie ma rewolucji technologicznych, jedynie grafika się zmienia.

 

Sklep do którego podales linki jest własnie w Krakowie, dokładnie na placu inwalidów :)

 

Podaj jeszcze ile masz kasy na wiązania i buty...

 

Edit dokładnie na placu inwalidów 7

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wziąłbym tą tańszą to wtedy budżet na buty i wiązania znacznie by wzrósł. Myślałem o butach w granicach 400-450zl i do tego jakieś wiązania. Nie mam z góry określonego limitu bo zawsze wole dołożyć pieniędzy jeżeli jest to tego warte;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...