Skocz do zawartości

Wybór kompletu dla początkującego ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc ostatniej zimy przesiadłem się na snowboard, jednak jedyne co zdążyłem się nauczyć to skręcanie, hamowanie i raz udało mi się skoczyć hopkę. Tak więc jestem totalnym początkującym, nie wiem czego mam szukać i do czego mam szukać. Nie wiem co chciałbym jeździć, pewnie po prostu jazda w dół i od czasu do czasu jakieś hopy (mamy jeden tor rowerowy, który zimą zamienia się w tor snowboardowy - jak to działa, nie próbowałem).

 

Mam 16 lat

180 cm wzrostu (nie wiem czy dużo urosnę, a z kolei nie chciałbym wymieniać deski zbyt szybko)

75-80 kg

45 rozmiar buta

 

Budżet to 500-800 zł, używki jak najbardziej wchodzą w grę. Oczywiście jeśli za te pieniądze nie kupie przyzwoitego sprzętu - spróbuje nagiąć budżet.

 

Pozdrawiam ;)

 

EDIT: Zainteresowała mnie oferta Voelkl STROKE + wiązania Voelkl STRAPTEC. Pytanie tylko jaka długość byłaby optymalna i czy te wiązania są dobre i w jakiej cenie znajdę jakieś przyzwoite buty?

 

[ Dodano: 1 Grudzień 10, 21:16 ]

Przepraszam, że post pod postem, ale jeśli edytuje tamtego - nikt go nie przeczyta.

 

Czy deska Voelkl Fact jest godna polecenia? I jaki rozmiar dla 181 cm wzrostu, 76 kg wagi i 45 buta?

 

I czy da radę kupić jakieś tanie buty na snowboard?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...