Skocz do zawartości

jak to robicie? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

też mam na to ochotę :razz: miałem już w zeszłym sezonie tylko że warunki mi na to nie pozwoliły. Co do hopy to myślę że trochę musi by wyprofilowana żeby ładnie wybijało :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Według mnie bf jest łatwiejszy niż np. 540. :] Jeśli masz dobrze zrobioną hope i fajne, miękkie lądowanie, to po dwóch glebach się przełamiesz i może Ci będzie powoli już wychodzic. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No triczek fajny. :) Kozacki też jest front flip. Chociaż ja bym wolał umić piątkę kręcić. :P Jamaj zajebiście zrobił na SnowTourze w Wa-wie 50-50 front flip out...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 jest w miarę łatwe. :) Z 360 jest już trudniej, bo trzeba się dobrze wybić i odpowiednio obrócić, a 540 to już nieco wyższa szkoła. :P W tym roku muszę się tego nauczyć...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Ja wyczaiłem w garażu pełno bardzo wytrzymałych, metalowych rurek przeróżnej długości. Aż się proszą, żeby zrobic rejla. Na łikend się za to będę zabierał. :) Będę mógł jibbowac na ogródku. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek nie opowiadaj.. ja też mieszkam w bloku :razz: i to nie jest przeszkoda jak się ma znajomych którzy mają domek i trochę placu gdize by można zainstalowa raila...bo tak na polach to strach bo poszukiwacze "złota" by zajumali :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D no w sumie przyjacioł mam xD ale nikt oprucz mnie nie jest tak zajarany deską xD

 

No co Ty?! W sumie to ja nie mam przyjaciół... :(

 

Rejla zawsze można sobie wyciągnąc z piwnicy, pojeździc, a potem schowac. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rejla zawsze można sobie wyciągnąc z piwnicy, pojeździc, a potem schowac. :)

 

albo masz dużą piwnice bez zakrętów po drodze ... albo rejla do składania z wielu kawałków-jak puzzle? :mrgreen:

 

Rejla jeszcze nie mam. xD Mam za to dwa garaże 5x10 metrów... Hihi ;p Jeśli mieszkałbym w bloku to zrobiłbym sobie rejl 2-3 metry i luzik. Spokojnie możesz go schować w piwnicy w bloku. Jak nie to zawsze można wciągnąć na linie przez okno, nie? :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam... Nawet jakbyś to na 8 piętro zawiesił, to by sobie poradzili. Okrążyliby budynek, zabezpieczyli teren, przejęli dach i rozpoczęli akcję pod kryptonimem "Wiszący złom"! Żaden kawałek metalu się przed nimi nie ukryje! Nawet zużyte końcówki od maszynek do golenia!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...