Skocz do zawartości

jak to robicie? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

no wiec dorobilem sie pierwszego posta :grin:

co powiecie na zalozenie tematu o tym jak Wy wykonujecie tricki? wiem ze jest taki odnosnik na glownej stronce, ale tu moglibysmy wymieniac doswiadczenia i dawac porady poczatkujacym (np. mnie :smile: )

 

pytanie pierwsze - jak zrobic eleganckie ollie i nie zabic sie ladujac po hopie??

 

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za odpowiedz :) moze jeszcze jakies porady co do pierwszych trickow? probowalem troche skakac rok temu, ale trudno nazwac to jakims frrestyle'm :wink: zbliza sie wyjazd do szczyrku :grin: :mrgreen: :lol: i chce byc merytorycznie przygotowany :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na początek raczej nie będziesz latał jak prosi ;)

hehe - no nawet nie tak nie pomyślałem :razz: rok temu odważyłem się tylko na małą hopkę ale teraz z Waszymi radami... :wink: na boxa też wolałem jeszcze nie wjeżdzać - za dużo stało tam ludzi i strasznie nie chciałem się przy nich zbłaźnić :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze muwiąc to zwykły/prosty box jest chyba najłatwiejszą możliwą przeszkodą i jest naprawde łatwy do zrobienia (najłatwiej 50-50 of coz), proponuje to na początek jibbingu :) a latanie bym zaczął od 180 + jakieś proste graby, indy na przykład:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

@UP

 

Po 1 "przód" xD. Po 2 zwie się to frontflipem. Po 3 nabierz większej rotacji i mocniej się wybij.

 

Elo!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz trzeba dbać o forum żeby ludzie którzy to czytają nie przestraszyli się....trzeba dbać o to żeby nasz naród nie był uważany za naród analfabetów :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

ej a zastanawi mnie jak to jest jak ludzie skacza na pipie i laduja na ten zjazd?? Ja to mam troche uraz do skoków, nie mowieo pipie bo to extreme ale taki zwyklych hop, bo jak 2 lata temu chcialem sobie wyskoczyc to wybilem sobie bark :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też mnie to ciekawi może nie tyle lądowanie co sama jazda w pipie :-P nie miałem jeszcze takiej przyjemności bo w Polsce ciężko o to :-P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...