Skocz do zawartości

ALL MOUNTAIN lub FS/FR dla sredniozaawansowanego


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

nie chce zasmiecac forum ale ciezko jest znalezc dokladnie takie informacje, jakie mnie interesuja. moze ktoremus z was, dorosli snowboardzisci, zechce sie odpowiedziec na moje pytanko ;)

 

jezdze juz dobre 5 lat, bez szalenstwa bo ok. 2 tygodnie na sezon. mimo to czuje sie juz na tyle dobrze na desce, ze szukam czegos fajniejszego niz uzywana deska nideckera za 300pln, ktora kupilem 2 lata temu. mam wrazenie, ze po prostu przestalem robic na niej jakiekolwiek postepy. dlatego szukam deseczki i wiazan do 1200-1400PLN. generalnie moja jazda polega na smiganiu po przygotowanych trasach, rzadko zapuszczam sie do snowparku, troszke sie tego boje bo kumpel stracil ząbki na rampie, ale moze przy nowej desce sie przelamie :P

 

czy moglibyscie polecic jakies modele deseczek All mountain lub FS/FR ? na rynku jest tyle firm, ze bardzo trudno jest cos wybrac. waze 75kg przy 180cm wzrostu, ale najprawdopodobniej w najblizszym czasie przytyje do ok. 80kg ;)

 

polecano mi np. deske firmy Dinosaurs Will Die, jesli sie nie myle to deseczki robione w USA. problem w tym, ze znalezienie jakichkolwiek pozytywnych opinii o tej firmie graniczy z cudem, tak na polskich, jak i amerykanskich stronach.

 

 

moje pierwsze propozycje to:

 

*DESKA Sapient Coast 2009, rozmiar ok 160-163cm

 

*WIAZANIA Drake DTM lub Drake KING

 

z gory dzieki za odpowiedz i propozycje!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...