Skocz do zawartości

Wybór butów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam dobrych bucikow w przedziale cenowym 300-400zl. Co mozecie polecic?

to moj 3sezon z tym ze w ubieglym naderwalem ląkotke i niestety nie moglem poszalec :( w ten sezon chce pojezdzic spokojnie, bo nie wiem co bedzie z kolanem, ale w przyszlym bede myslal juz o fr:) stad pytanie tez o twardosc buta? dobre beda?

myslalem nad FLOW ANSR LACE 2010?

http://allegro.pl/buty-flow-ansr-lace-2010-rozmiar-44-5-290-mm-i1313833293.html

link z alledrogo ale mam zamiar przymiezyc buty przed zakupem...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po twardosci i systemie sznurowania ten but bardziej nadaje sie w park niz w las :) I niestety w tej cenie sztywnego, fr buta sie nie znajdzie.

Ale but jest ok :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matzel juz Ci co nie co wyjasnil..

Flex 2,5/10 jest zdecydowanie za maly jak na FR

Szukaj cos z flexem wiekszym niz 5/10

Nie pisałes jakie masz wiazania, wiec przy szukaniu buta wez pod uwage to ze buty np. Northwave to stosunkowo szerokie buty i moga nie miescic sie w wiazaniach np. Burtona.

Co do samej firmy to bardzo dobra firma i nie koniecznie droga. Wiec zrobi przymiarkę..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flex 2.5/5 a nie na 10 :P wiec w takiej skali do 10 mozna by powiedziec ze 5.

Tyle, ze flex jednej firmy nie rowny flexowi drugiej firmy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiazania narazie flow flite 2 w sumie All-Mountain ale jak wspomnialem wczesniej nie wiem jak dam sobie rade z nie dawna kontuzja kolana;/ jesli nie bede czul sie dobrze na stoku po kontuzji, to bede musial odpuscic jeszcze jeden sezon i pomyslec nad jakas operacja kolana zeby mnie naprawili:D:D

 

[ Dodano: 20 Listopad 10, 18:52 ]

jakies konkretne propozycje bucikow fr? :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...