Skocz do zawartości

Deska + Wiązania + Buty AM/FS dla średniozaawansowanego


Rekomendowane odpowiedzi

Siema Panie i Panowie :)

Jestem średnio-zaawansowanym Riderem, który szuka fajnego zestawu do rozwijania umiejętności i podnoszenia skilla. Do tej pory 2 sezony śmigałem na Rośku Imperialu 161 z fabrycznymi wiązaniami i było O.K. ale czuję, że więcej już z tej deski nie wycisnę i chcę zmienić zestaw.

Szukam czegoś AM/FS - dalej chcę jeździć po stokach, ale dodatkowo chciałbym poszaleć w parku i na puchu. Zastanawiam się nad Voelkl Spade z tego sezonu, ale chętnie poznałbym jakaś alternatywę dla tej deski. Może coś od NITRO?

Jakie wiązania i buty możecie polecić pod AM/FS? Mam do wydania 2000pln, ale im mniej wydam tym lepiej - wiadomo :)

Mam 182 cm, ważę 87kg.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając do rozdysponowania 2 tys na cały sprzęt to mysle że w tym układzie Voelkl SpadeVoelkl Spade RC 2011 będzie bardzo dobrym wyborem! W desce zastosowano Rockera (odwrotne wygięcie) przez co blat stał sie jeszcze bardziej wszechstronny niż dotychczas. Możesz jeździć w puchu, skakać i ciąć po stoku. Mógłbyś też pomyśleć nad np Sapient Coast 2009 i kupić lepsze wiązania i buty z tym że nie wiem czy sobie poradzisz z ta deska. Deska jest dla zaawansowanych riderów i nie bedzie wybaczała błędów ale za to odwdzięczy się mega powerem.

 

Co do wiązań to poleciłbym Ci np Ride LX 2011 - już przyzwoite wiązania, lekkie, dobrze trzymają. W tym sezonie mają nowy pasek dolny który jeszcze lepiej trzyma buta.

 

Co do butów to musze jeszcze rozeznać teren , jak znajde cos to Ci napisze

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...