Skocz do zawartości

ZIELONA lub ŻÓŁTA kurtka snb - pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

czy ktoś z Was orientuje się gdzie/jakiej firmy znajdę kurtkę odpowiednią na snowboard (przynajmniej jakieś tam nie przemakające minimum itd.) w kolorze ZIELONYM lub ŻÓŁTYM, "SOCZYSTYM" (nie "wyblakłym")? może aby wymagania kolorystyczne przybliżyć, pokażę dwa zdjęcia o jakie kolory mniej więcej chodzi:

 

https://www.princes-shop.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/298x295/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/a/n/analog_asset_snowboard_jacket_green.jpg

 

http://www.thesnowboardshop.co.uk/images/bonfire-spectral-snowboard-pant-lemon.jpg

 

co do modelu, już sama będę oceniać, chodzi tylko o jakieś propozycje- ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. mój rozmiar (damski) to normalnie S/M, jednak mogą jak najbardziej być to ubrania z męskiej serii, w podobnym rozmiarze. na razie głównie chodzi o model.

wiadomo, że wśród b.drogich firm da radę coś znaleźć, ale budżet to raczej nie więcej niż 350 zł. z jakimś marginesem powiedzmy. oczywiście im mniej, tym lepiej.

 

chętnie przygarnę wszelkie propozycje.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś nie wierzył na słowo

znowu.. nie ta płeć :P

 

adrenalina, jeśli masz koło siebie jakiś sklep snb, to się do niego przejdź, bo tą "soczystość" kolorów nie zawsze na zdjęciach widać. sam szukałem czegoś takiego i nawet zdarzały się sytuacje odwrotne - coś, co na zdjęciu wyglądało jak acid green, w rzeczywistości było normalną zielenią. a jesli chodzi o rozmiarówkę, to mimo wszystko dobrze przymierzyć model, który zamierza się kupić.. i znowu przykład sprzed półtora miesiąca.. niektóre eMki na mnie leżały tak, jak inne XeLki. Wydaje mi się, że nie ma sensu pochopnie przez internet kupować. Co innego przymierzyć, a potem w necie kupić taniej:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi lap swiruje i pisze drugi raz tego posta...

 

 

bonfire ma takie kolory, wiem, widzialem, dotykalem. Sa to wyroby lepszej jakosci niz te od burka no i za polowe ceny. Dodatkowo w najtanszej lini maja membrany po 7k, w troche drozszej po 10k.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jaskrawo zielona na co na pierwszy rzut oka nie wygląda

przyznam, że nawet zupełnie nie wygląda. ;) na słowo wierzę, mimo tego bardzo poproszę o fotki. super! :) (prv. wysłana)

 

edit:

Płeć poprawiona ;]

a z tym to jestem pod ogromnym wrażeniem powszechnego problemu ^^ "adrenalina" się rzuca, jak nic. ;D

 

Flaju, pewnie, że w sklepach poszukać byłoby zdecydowanie najlepiej. niestety, z tym u mnie bardzo ciężko, żeby nie powiedzieć tragicznie. jak już w tych paru sklepach jakakolwiek kurtka logiczna się znajdzie, to o kolorach, ani innych tego typu "wygórowanych wybrzydzeniach" nie ma co marzyć. ^^" i nie przesadzam, serio. dodatkowo Internet już wzdłuż i wszerz przeszukałam, teraz liczę na to, że komuś innemu coś się o oczy obiło, bo trudno tak po wymyślonym modelu, znaleźć odpowiednik beznazwowo. trochę fajnych jest, fakt. ale ta ceenaa.. a nie wierzę, aby nic tańszego, a także dobrego i w podobnym kolorze/modelu nie było.

co do rozmiaru i przymierzania tak samo. jakieś inne miasta jestem w stanie odwiedzić również w tym celu, ale zupełnie w ciemno też bez sensu. (a nawet już jak kupię zdalnie, na pewno nie będę liczyć na rozmiary typu "eMka" czy "eSka", ale przynajmniej mniej więcej oszacowane w przełożeniu na centymetry.)

 

bonfire ma takie kolory..

na pewno nie mam nic do tej firmy. jak najbardziej byłoby ok. jednakże wszystkie modele, o które zahaczyłam w necie, jeśli nawet ładne, były naprawdę drogie. na pewno bierzesz cenę pod uwagę? wspominałam o ok. 350 zł.. miałbyś jakieś propozycje, zdjęcia? byłoby super, bo ja naprawdę sporo szukałam i ceny zabijają. :sad:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty.. rzeczywiście coś mi się pochrzaniło.. byłem pewien, że to 360:) ale tam jest coś innego:)

sorry za wprowadzenie w błąd!!

 

adrenalina, jeśli będziesz przypadkowo w Krakowie, to mogę Cię oprowadzić po 4 sklepach snowboardowych.. może nawet po pięciu:P plus sklepy markowe rossignol i jakieś jeszcze inne.

 

ale do Krakowa trochę masz kilometrów..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

dzięki bardzo wszystkim za pomoc. :) jeszcze bardziej za dodatkowe zdjęcia i całą resztę.

coś się znalazło, ale oczywiście poszukiwań na stałe nie kończę. Flaju, może i z zaproszenia jeszcze skorzystam. bardzo mi miło. uwierz, i w Krakowie się bywa. ;)

 

a ciuszki bonfire muszę zobaczyć na żywo, bo jeśli kolory są tak ciekawe, jak się je opisuje, napotkane przeze mnie zdjęcia na pewno tego nie oddają..

wówczas zobaczymy co dalej. pewnie macie rację, że warto. to bardzo dobrze, skoro i parametry nie dają plamy.

 

i oczywiście rozdaję "pomógł". super, że pomagacie! :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...