Skocz do zawartości

wybor kurtki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow, nie ukrywam, ze pisze do Was liczac na Wasze doswiadczenie i pomoc.

Zamierzam kupic kurtke zimowa, ktora ma mi sluzyc do uzytku codziennego (lub jakies sporadyczne wyjazdy w gory) wazne jest dla mnie zeby byla to kurtka nieprzemakalna, ciepla i w miare przyzwoicie oddychajaca (ale nie oczekuje wygorowanych parametrow jakich sami pewnie szukacie). Zainteresowalam sie kurtka Burton theory jacket, alpinus makanda, campus stella ze wzgledu na prostu kroj. Ocencie czy dobrze wybralam lub czy moze powinnam szukac czegos innego. (moge dac za nia max 800zl)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakiej jakosci sa kurstki Alpinusa i Campusa, zawsze wydawało mi się, że mają dobrą opinie :)

 

Jesli bardzo zalezy Ci na nieprzemakalności to Campus odpada, 3k to mizernie. 5k jest juz nawet fajnym parametrem, pozwalajacym przez jakis czas spokojnie stac na deszczu :)

Jesli to co mowisz jest prawda, z tych trzech polecałbym Ci burtona, poniewaz ma "magiczne membrany" :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bylam przekonana o ich jakosci, ale wiele ludzi twierdzi ze alpinus juz nie jest ta sama marka co kiedys i wielu z nich kikakrotnie skladalo reklamacje. Przez ostatnie lata mialam kurtke astrolabio i bylam zadowolona jedynym jej mankamentem jest

to, ze jest krotka. Dzieki za odpowiedzi ;) moze ktos jest posiadaczem burtona i moze powiedziec mi czy sie sprawdzi ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...