Skocz do zawartości

Strach


Rekomendowane odpowiedzi

najgorzej jest jak sobie w poweitrzu zdasz sprawe , ze zle zrobiles wjezdzajac na te skocznie :P :P o dziwno bardziej baoje sie skoczni niz raili.... chyba wielkosc tak na mnie wpływa, ale zazwyczaj staram sie myslec ze snieg jest miekki i nic mi sie nie stanie (bywa to mylne:P)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

NO wlzsnie ja tez jezdzilem na desce,wiec raile jakos tak mnie nie strasza do tego mam poczucie ze nie spadne na jaja na snowboardzoie:P co do skoczni..to najgorszy jest pierwszy jump..gdzie nie wiesz czy spadniesz na plaski czy przelecisz..jaki jest profil i cala reszta

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam tak samo jak i mam stracha przed rurami na rolkach, tak sami i na snb.

ALe nie zapomne jak pierwszego roku, jak zaczynałam jezdzić, wtedy to kompletnie zaden reil czy box nie był mi straszny. Teraz to nieźle bym srała w gacie jakbym miala zorbic to co wtedy robiłam i sie ani troche nie bałam. A strach jest wywołany tym, ze wiem jak to sie moze dla mnie skonczyć...

ale fakt, faktem, przed hopami nie boje sie tak :P:P:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście najbardziej bałam sie pierwszy raz skoczyć...omg ile sie zastanawiałam nad tym czy to aby dobry pomysł... no i szczerze powiem ze więcej było strachu niż to wszystko było warte:D później nie chciałam zejść ze stoku:D:D a teraz tylko sie troche boje jak mam jakiś nowy trick wykręcić:D:D

a railów sie nie "boje już:D:D ze tak sie wyraże:D najtrudniej zawsze jest sie przełamać:D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie właśnie nba odwrót, mam strach przed czymś dopuki tego nbie spróbuję...

tak samo jak z parkourem, chce zrobić jakiś nowy trick, ale sie boję, a jak sie przełamie i go zrobię, to już nic nie sprawia mi oporów przed wykonaniem tego-nawet konsekwencje nieudanego tricku-analogicznie jest u mnie ze snowboardem...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 9 months later...

a ja nie odczuwam leku moze to przez to iz twierdze ze nac kiedys w koncu trzeba zlamac i sie poturbowac z reszta bez tego nie ma zabawy na calego:) nie ma sie co bac najwyzej obijecie dupska za przeproszeniem albo rozbijecie glowy mowi sie trudno i zyje dalej :) ale za to bedziecie mili co opowiadac dzieciom w przyszlosci ze jezdziliscie próbowaliscie.... btw polecam Kaski jesli sie ktos boi skakac lub zaczyna :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach przeszkadza i to bardzo czasem. Traci się koncentrację, co zwiększa szanse na upadek. Z drugiej strony stajemy się wtedy nieco rozsądniejsi. Najważniejsze jest, aby wyzbyc się całego strachu podczas najeżdżania na skocznie. Skoro już jedziemy, to musimy byc skoncentrowani. Szczególnie jeśli skocznia jest naprawdę duża. xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...