Skocz do zawartości

Studencka Zima 2010/2011!


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj :)

Mamy przyjemność zaprosić Cię na Studencką Zimę 2010/2011, czyli białe szaleństwo w prawdziwym studenckim klimacie!

 

W szerokiej ofercie znaleźć można wyjazdy: sylwestrowe, feryjne, na rozpoczęcie oraz zakończenie sezonu, podczas których zapewniamy: profesjonalne szkolenia narciarskie/snowboardowe, testy sprzętu, zawody i animacje na stoku, imprezy tematyczne oraz duuużo dobrej zabawy :)

 

Najlepsze zimowe miejscówki Francji, Włoch i Polski czekają na Ciebie! Zapraszamy!

 

www.ZIMASTUDENTA.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Oferty są naprawdę ciekawe. Oczywiście nie trzeba jeździć z całą grupach, to nie jest kolonia:) Staramy się aby ceny były przez cały sezon niskie. Dogrywamy właśnie oferty feryjne, tak aby jak najbardziej zbić z ceny. Wydaje mi się, że mogą być max. do 10% droższe. Ale może być też tak, że cena nie podskoczy przez cały sezon:)

pozdrawiam i zapraszam na

www.zimastudenta.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakies ustalone godziny powrotow, ewentualnych spotkan itp? Czy przyjezdzamy tam i mozemy robic co chcemy :)? I czy osoby 17 letnie tez moga jechac?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wszystko zależy od miejscówki, do której jedziesz czasem jest tak, że mieszkasz dalej od stoku, wtedy dojeżdżasz autokarem, wtedy musisz być na określoną godzinę. Zazwyczaj jednak mieszkamy nieopodal stoków, więc można wracać o dowolnej godzinie. Jeżeli chodzi o wiek 17latkowie mogą brać udział wnaszych wyjazdach pod warunkiem, że będzie jechała z tobą osoba pełnoletnia, która będzie upoważniona przez twoich rodziców do pełnienia roli Twojego opiekuna podczas wyjazdu. Robimy również wspólne zabawy, animacje, zawody i imprezy. Uczestnictwo w nich jest jednak dobrowolne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flaju w kwestii sylwka tu http://student.travel.pl/studencki-sylwester,tani-sylwester-w-alpach-austria-2011 jest fajna oferta. już i tak jest stówkę drozej niż w zeszłym tygodniu, ale i tak nieźle ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
flaju w kwestii sylwka tu http://student.travel.pl/studencki-sylwester,tani-sylwester-w-alpach-austria-2011 jest fajna oferta. już i tak jest stówkę drozej niż w zeszłym tygodniu, ale i tak nieźle ;)

cena rzeczywiście fajna. tylko te 170€ mnie przeraża. już się do terminów freeski przyzwyczaiłem:(

także raczej skocze koniec marca/początek kwietnia do Włoch. A sylwester po polsku/słowacku i nie tak długi:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, jasne jest, że będę przekonywał do wyjazdu z nami:) Ale jak spojrzałem na ofertę to do 999zł podstawowej ceny dla pokoju 4/6 osobowego musicie dodać koszt transportu - minimum 200zł, transfer oraz ubezpieczenie 50zł. Cena nie wyjdzie już wam tak fajna. Dlatego zapraszam www.zimastudenta.pl

;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...