Skocz do zawartości

Jaką deskę wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Znalazłem jeszcze taką deskę:

 

http://snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=2991&strona=251

 

Tylko firma jest mało popularna i nie wiem czy to dobry wybór za tą cenę i czy rozmiar 158 przy wzroście 177 i wadze 60kg będzie ok??

 

 

Sapient to bardzo dobra firma, cena tez jest ok, ale ta deska jest raczej dla bardziej zaawansowanych riderow...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta deske, ktora wyslales jest do FR i Pipu, dasz sobie rade, solidny blat za smieszne pieniadze ;)

Evolution (sam mam, ale jeszcze okazji jezdzic nie mialem) - jest to deska do dlugich lotow, oraz bardziej nadaje sie na boxy i raile (slizg sie nie zdziera az tak bardzo i latwiej wejsc na boxy/raile) :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę przydługa dla Ciebie, jeśli chodzi o FS. To jest deska AM, więc trochę się na niej pobawisz, jesli będziesz chciał, ale jeśli widzisz się w parku, to wydaje mi się, że powinieneś rozejrzeć się właśnie za czymś bardziej do FS i w krótszej wersji.

Nie znam się na tyle, żebyś mógł się podpierać tylko i wyłącznie moją opinią, więc poczekaj, co inni - bardziej doświadczeni w tej materii powiedzą:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie za długa jak dla Ciebie, max 156 będzie odpowiednia. Co do samej deski to tak jak napisane dobra deska, cena też jest do przyjęcia. Podstawy freestyleu też można opanować, ale długość do 156 przy Twoim wzroście i wadze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...