Skocz do zawartości

Nidecker ndk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zamierzam kupić buciki mój wybór padł na Nidecker ndk

http://supersklep.pl/c2-buty-snowboardowe/i70844-buty-snowboardowe-nidecker-wi-09-ndk-black-white

 

Jak myślicie będzie to dobry zakup czy raczej poszukać czegoś innego ?

 

aa dodam że jestem osobą średnio zaawansowaną mam pare sezonów za sobą

Deska =voelkl dash

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mierzyłem ;p

ale cena jest bardzo okazyjna a zawsze towar moge zwrócić ;D

chodzi mi o to czy buciki dobre ;d

 

Te buty to może nie jakiś hi-end ale na start ujdą.

Co do ceny nie jest ona przesadnie świetna ... za 30zł więcej kupiłem Celsiusy LTD Lance (które są sporo wyżej niż te Nideckery).

 

Jeśli chodzi o mierzenie butów to powtarzam to jak mentor w każdym temacie o butach: bez mierzenia nie kupisz butów snowboardowych! To nie adidady do biegania.

Każda noga jest inna, nawet teoretycznie zgadzający się numer nie koniecznie będzie na nas pasował.

Ja po kilku ładnych godzinach w sklepie z kilkunastu par wybrałem zaledwie .... jedną!

Idealnie pasowały tylko dwie z czego tylko jedna trzymała dobrze nogę w pozycji snowboardowej.

 

Ceny butów nie są jakoś strasznie wywindowane w sklepach lokalnych więc doradzam zakup tam. No chyba, że przymierzysz model który znajdziesz później w internecie taniej.

Pamiętaj, że o ile mając niezbyt dopasowaną deskę, więcej namęczysz się podczas jazdy, czy też źle dobrane wiązania powodujące np. podsterowność to źle dobrane buty narobią ci odcisków a w drastycznym przypadku nie utrzymają kostki co skończy się skręceniem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...