Skocz do zawartości

Santa Cruz allstar+wiązania drake DTM+buty Northwave legend


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule;)

 

2 lata temu kupiłem deche Santa cruz allstar 08/09 do tego wiązania drake DTM i rok temu buty Northwave Legend :)

 

Preferowany styl jazdy to zabawy na stoku:) głównie prędkość z wykorzystaniem muld i hopek dla zabawy:)

I tu moje pytanie bo muszę przyznać, że mi się nawet fajnie jeździ na tym sprzęcie (buty prze wygodne) ale troche kasy znów odłożyłem więc co mógłbym po kolei zmienić i na co:)

czy ten sprzęt jest dobrze dobrany? Z czasem znów wypadałoby kupić coś o klasę wyżej;p

 

Google kask spodnie rękawice kurtkę mam chodzi mi tylko o to co na nogach ;d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z opinią przedmówcy. O ile zrozumiałbym gdybyś np. narzekał na kiepskie trzymanie krawędzi i sporo jeździł po zlodowaciałym śniegu to wymiana dla wymiany jest bez sensu :)

A jeśli się mylę i chcesz śmigać efektywniej po lodzie zainteresuj się najnowszą propozycją firmy GNU - Riders Choice 2011.

Deska ma 2 wersje, ja osobiście jeździłem (i się zakochałem) w tej: http://www.exitrealworld.com/tools_v2/resources/9e55471ba84686ade677ffe595c45992/upload_images/GNU-RIDERS-CHOICE-SNOWBOARD.jpg

 

 

jak jest dobrze, to po co zmieniac ;p? ja zmieniam, bo musze (połamałem deche) ;P

 

Mały ot: coś ty zrobił, że blat połamałeś? :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo jeździ sie dobrze ale kupując sprzęt klasę wyższy zwykle jeździ sie jeszcze lepiej:) i fakt, że decha i wiazania bardziej na freestyle a flex w butach 7/10 nie bruździ mi zbyt ale nie wiem czy w innym sprzęcie nie byłoby lepiej;p Zreszta o butkach tyle pozytywów sie naczytałem że hej wiec tym bardziej szkoda zmieniac... No i jedyny mankament to ten lód... póki wyratrakowane to cud miód malina na muldach tez ładnie się wcina ale na lodzie objeżdża... albo to tylko mój brak umiejętności:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zgadzam sie z gula44,

jeździ sie dobrze ale kupując sprzęt klasę wyższy zwykle jeździ sie jeszcze lepiej:)

Jezeli tylko fundusze pozwalaja dlaczego nie mial by sobie ktos kupic drugiego blatu. Nie musi sie dojezdzac blatow do konca zeby jezdzic na innych ( sam posiadam 3 blaty ktore sa w bardzo dobrej kondycji, tego sezonu przymierzam sie do kupna 4go)

 

No i jedyny mankament to ten lód... póki wyratrakowane to cud miód malina na muldach tez ładnie się wcina ale na lodzie objeżdża... albo to tylko mój brak umiejętności:D

do zlodowacialych powierzchni krawedzie blatu powinny byc ostrzone delikatnie pod innym katem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...