Skocz do zawartości

Deska z wiązaniami dla dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Dawno mnie tu nie bylo :D Tym razem szukam deski z wiązaniami dla dziewczyny (wybrednej na dodatek ;P)

 

Jeździła jeden sezon na wypozyczanym blacie.

 

Waga: 51kg

Wzrost: 169cm (Deska ok 148cm chyba)

Cena: deska + wiązania do 750zł

 

Myslalem nad czyms z rossi, ale to dlatego ze sam takiego mam jak pamietacie ;p Szukalem jej juz kilku no ale sami wiecie ... Jak komus by sie chcialo to podajcie jakies najlepsze propozycje w tej cenie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta deska rossiego jest spoko, w rzeczywistosci jest tylko bardziej blada i nie wyglada juz tak ładnie. Z desek to jeszcze voelkl shine i melody (czy jakos tak). Salomon mial jeszcze jakies ciekawe damskie deski w tej cenie, ale nie pamietam nazw. Co do wiazan...byle nie te najtansze rossiego... totalne gowno, ktore caly czas sie zacina i zamarza ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc spodobała jej się ta: http://www.sklepsnowboardowy.pl/produkty/150-big.jpg ale wogóle tej deski nigdzie nie moge znalezc, znalazlem tylko 1 za 270euro ... Tyle nie ma ;)

 

[ Dodano: 14 Wrzesień 10, 22:32 ]

 

Jeżeli nie uda sie znalezc tej co pisalem tanio to na 98% wezme to: http://www.sklepsnowboardowy.pl/show/389,Voelkl-Sh bo stwierdzila ze tez fajna :)

 

Tylko czy deska, wiazania i sklep są ok ;p ?

 

 

Ps. A i jeszcze kobieta jak to kobieta musi miec dylemat i nie wie czy 144cmczy 148cm ... Waga 51 wzrost ok 169 jak juz pisalem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Shine, to deska, wiązania i sklep są spoko. Co do długości moim zdaniem 148, chyba ze bedzie chciała szaleć w snowparku to 144.

Ta pierwsza deska to Melody?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawy już tam zna ;p Problemem jedynie jest jej dostępność i cena jak już pisałem. ;)

 

[ Dodano: 19 Wrzesień 10, 14:49 ]

A i mam takie pytanie, gdy proboje dodac tego shine'a "do koszyka" do wyskakuje cena 1249zl ... Ocb ? To jest cena samej deski? Wie ktoś ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miekka deska, ale taki jest chyba urok damskich desek ;) deseczka git malinez, rozmiar ok ;P choc gdyby sie dalo wziasc 140-142 bylo by git ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia, poza butami nie ma sensu wydawać kasy na sprzęt dla dziewczyny, której jazda ograniczy się do czystej rekreacji i kilku wywrotek. Jak się uda, to kup podstawę dla wmn od burka - feather z 08. Imo jeden z piękniejszych designów jakie widziałem. Na żywo prezentuje się wyśmienicie. Podobnie z wiązaniami - jakaś podstawa.

 

@up - o, koleżanka linkuje ubiegłoroczny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już od dłuższego czasu przeczesuję internet w poszukiwaniu odpowiedniej deski dla mnie. Największy problem jest z dostępnością rozmiarów- ciężko mi znaleźć w miarę dobre deski w przedziale 140-144cm.

Ciągle jesteśmy przed prawdziwym boomem przedsezonowym. Allegro jest ciągle puste, ale zapewniam cię, że już niedługo to się zmieni. Odkładaj fundusze i czekaj na odpowiedni moment. Najlepiej upatrz sobie odpowiedni model i ewentualnie wykonaj parę telefonów do snowshopów w kraju(jeśli ci zależy).

 

Ja mimo wszystko znalazłem parę:

http://www.sparkstreet.pl/Deska%20snowboardowa%20Burton%20Lux%20143%20W10_id-4109.html

http://www.sparkstreet.pl/Deska%20snowboardowa%20Burton%20Feather%20144%20W10_id-4107.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.sklepsnowboardowy.pl/show/389,Voelkl-Sh <-- to ten. Ale moim zdaniem dać oferte "KOMPLET BLAT+WIAZANIA" i podac cene samej deski to jjest bez sensu. I zreszta cena tych wiazac jest kosmiczna wg roznicy ceny ze strony a w koszyku ;) Na dodatek to stare modele . Najgorsze jest to ze jest to jedyna deska ktora jej przypadla do gustu.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra zrobiłem tak jak mówisz. Zobaczymy co powiedzą, bo jak nie da się tego kupić za te 750zł to mnie coś z nią trafi ;p Jakby nie mogły jej pasować typowo damskie designy.

 

Jak dostaniesz odpowiedź to daj znać bo mam osobę, której również spodobał się ten komplecik. I bez obaw, mnie interesuje długość 144cm a z tego co zauważyłem dla Ciebie będzie 148cm więc nie robię Ci konkurencji :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam dla ciebie, jak i dla siebie złą wiadomość. Dostałem odpowiedź że błędy na stronie są spowodowane pracami nad nową stroną sklepu. Ale ważniejsze to że ten model z 08/09 nie jest już dostępny :/ Model z 2010 czy tam 2011 w zestawie z wiązaniami będzie kosztował 899zł. Niby się opłaca dalej biorąc pod uwagę że jest nowsza, ale psuje mi to wszystkie plany gdyż grafika jest zmieniona, a tylko na tym jej zależało.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ah te kobiety:P niby grafika nie jeździ ale jak się już uprze na coś to ciężko wybić z głowy :P

Oj Bercik Bercik, grafika to jest bardzo istotny element. Jak kupujesz dobrą a brzydką deskę, to życia Ci to nie umila :D To tak jak z różowym ferrari - niby fajnie, bo ferrari, ale ja bym przemalowała :D

 

Z różowego czy na rózowy :o? - Matzel

 

Ze zdania wynika, że z różowego ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...