Skocz do zawartości

Do czego służy pasek asekuracyjny??


Rekomendowane odpowiedzi

no dokładnie tak jak mówisz :wink: raczej jest to nie przydatne no chyba że na samiutkim pocztku. Czasami widuje riderów na twardych deskach z zamontowanym takim paskiem...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie, rzpwaznie rderzy z twardymi deskami miewaja takie paski.

ALe raczej jest to rzecz nieprzydatna, bo rzadko kiedy deska ucieka, to raczej sie nie zdarza, no chybba ze masz problem z jej pilnowaniem, albo boisz sie ze ja zgubisz :D:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie przydatne ale wyobrażcie sobie początkującego który wyszedł na sam szczyt jakiegoś b. długiego stoku i nagle mu deska uciekła hehe i gdyby taki pasek miał zapięty to nie musiałby jej gonić, no ale takie historyjki to sie hyba żadko zdarzaja:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zeby deska uciekla na poczatku dajesz cynk i ci ktos orzywozi na gore a jak nie umiesz skrecac jedziesz na kreche nie ma nigdzie krzakow i CI deska ucieka spadasz na ryje i miejmy nadzieje nie konczysz na wozku :/ na szczescie to nie jest historia z mojego zycia :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego co napisałes

jak nie umiesz skrecac jedziesz na kreche nie ma nigdzie krzakow i CI deska ucieka spadasz na ryje i miejmy nadzieje nie konczysz na wozku

znaczy sie nie wiem czy to dobrze zrozumiałam ...

bo jak jedziesz na desce i nie umiesz skrecac, to jak decha moze uciec CI uciec ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 weeks later...

Ehhh... dobrze że póki jeżdże na przygotowanych stokach nie musze się martwić o takie rzeczy :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh generalnie to był taki ekstremalny scenariusz a takie rzeczy zbyt często się nie zdarzają :razz: i ten pasek jest nie przydatny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy że w jakimś najczarnieszym scenariuszu jest to możliwe ale chyba tylko w przypadku nierozgarniętych poczatkujących riderów :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie nierozgarniętych początkujących rajderów :D

 

Ostanio byłam na Słotwinach i panience, ktora sie uczyła, deska uciekla z samej góry. Niejednego narciarza czy snowardziste potrąciła.

Tylko akurat dziewczyna i deska miły takie szczesci, ze nikomu nic sie nie stało i snowbaord spokojnie zatrzymał sie na armatce śnieżnej :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nigdy deska nie uciekła,buty zapinać uczyłem się na dole,a potem dopiero na orczyk na którym się po chwili wywaliłem :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

też powiem ze mi sie nigdy taka sytuacja nie przytrafiła , wišzanie mi sie nigdy nie odpieło podczas zjazdu...

 

IFI, też kilka razy byłam wiadkiem jak deska "uciekała" poczštkujšcym z samej góry... w sumie nie fajna sprawa:D

 

ADM, jakbym skšd to znała, jak jechałam na orczyku pierwszy raz w żciu też wypierniczyłam sie:D:D :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...