Skocz do zawartości

Zima 2010/2011


Rekomendowane odpowiedzi

Wie.. mamy dopiero sierpień...ale nie cierpię lata...

ale może już ktoś coś wie ??:)

jakieś plany...

 

Wybiera się ktoś może gdzieś za Polską granice, z org SNOWCAMP??

W ogóle był ktoś gdzieś z nimi??

 

Chciałabym jechać gdzieś gdzie naprawdę jest dużo śniegu i mieć pod ręką kogoś kto będzie miał nerwy na to by nauczyć mnie dobrze jeździć :) - a uwierzcie - trochę narwana jestem :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wybieram. Ogolnie to bede organizowal wypad z grupka okolo 15- 20 osobowa w Alpy Francuskie. Jeszcze nie znam dokladnego terminu i calego kosztorysu wiec ciezko mi cos na ten temat napisac. Jak "przygotuje sie do lekcji" to dam znac. :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak przed rokiem jadę 6 grunia do Livigno ?(Włochy) na dobre rozpoczęcie sezonu :)

 

Co do pytania Xeni to osobiście nie byłem z nimi na żadnym wyjeździe ale miałem okazje widzieć grupe ze snowcampu, akurat tą część uczącą się dopiero jeździć:) Wszyscy odziani ładnie w pomarańczowych koszulkach tak co by sie nie pogubili :P

 

Patrząc jak Snowcamp się rozwinął od poczatku istnienia to myśleże jest to pewna opcja, rónwież jeśli chodzi o zakwaterowanie jak i warunki śniegowe. Wiadomo - trzeba zapłacić więcej niż samodzielnie organizując wyjazd ale za to nie musisz się niczym przejmować. Płacisz i jedziesz i jest FUN:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wybieram. Ogolnie to bede organizowal wypad z grupka okolo 15- 20 osobowa w Alpy Francuskie. Jeszcze nie znam dokladnego terminu i calego kosztorysu wiec ciezko mi cos na ten temat napisac. Jak "przygotuje sie do lekcji" to dam znac. :twisted:

 

A to czekam na więcej info... :)

 

 

Co do pytania Xeni to osobiście nie byłem z nimi na żadnym wyjeździe ale miałem okazje widzieć grupe ze snowcampu, akurat tą część uczącą się dopiero jeździć:) Wszyscy odziani ładnie w pomarańczowych koszulkach tak co by sie nie pogubili :P

 

Patrząc jak Snowcamp się rozwinął od poczatku istnienia to myśleże jest to pewna opcja, rónwież jeśli chodzi o zakwaterowanie jak i warunki śniegowe. Wiadomo - trzeba zapłacić więcej niż samodzielnie organizując wyjazd ale za to nie musisz się niczym przejmować. Płacisz i jedziesz i jest FUN:)

 

Pomarańczowe koszulki powiadasz?? Hmm... ja staram się mieć czarna wyprawkę :P Wszystko mam czarne więc jakoś się w pomarańczy za bardzo nie widzę ;]

Chodzi o to że znam może dwie osoby co ponoć mają deski ale zawsze jak przychodzi co do czego to d... a nie mam zamiaru spędzić zimy siedząc w domu i patrzeć na śnieg z za okna - taka perspektywa mnie nie satysfakcjonuje.

Doszłam do wniosku że albo samo albo podłączyć się pod jakiś grupowy wyjazd.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i doszlas do konkretnego wniosku. napewno pojezdzisz tej zimy. glowa do gory :)

 

EDIT:

Pytanie po za konkursowe :D Xenia masz deske Nitro Shield Venti 156 to meski blat! czyli musisz byc cholero wysoka :D lub masz zle dobrany rodzaj blatu i zle dobrana dlugosc :D jedno z dwoch

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xenia masz deske Nitro Shield Venti 156 to meski blat! czyli musisz byc cholero wysoka :D lub masz zle dobrany rodzaj blatu i zle dobrana dlugosc :D jedno z dwoch

 

Jestem wysoka = 185 cm :D

Ale pewnie są jeszcze wyższe ode mnie :) gdzieś tam w świecie..

Ostatnio miałam sen że muszę se kupić taką o 6 cm dłuższą ... :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ! czyli rozmiar blatu pasuje do twojego wzrostu. Tylko dlaczego wybralas meski?

Snowboardy damskie sa innaczej taliowane, mniej waza (ze wzgledu roznicy wagowej mezczyzn i kobiet) ogolnie przystosowane sa by umilic i ulatwic jezdzenie ladniejszej plci.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak przed rokiem jadę 6 grunia do Livigno ?(Włochy) na dobre rozpoczęcie sezonu :)

 

No ja też planuję Livigno, tylko nie wiem czy nie tydzień później. Masz już jakiąś konkretną ofertę cenową?

 

I powiedz mi jeszcze... czy w Livigno są robione hopki jakieś lub cały snowpark w terminach freeski'owych?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak przed rokiem jadę 6 grunia do Livigno ?(Włochy) na dobre rozpoczęcie sezonu :)

 

No ja też planuję Livigno, tylko nie wiem czy nie tydzień później. Masz już jakiąś konkretną ofertę cenową?

 

I powiedz mi jeszcze... czy w Livigno są robione hopki jakieś lub cały snowpark w terminach freeski'owych?

Jeśli chodzi ci o skipassfree przed- i po- sezonowy, to bywa z tym różnie. Livigno odwiedziłem tylko raz. Kobieta w informacji twierdziła, że wszystko zależy od warunków śniegowych. Jeśli jest z czego ulepić park, to ratraki bujają się na linach na długo przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu. Warto wcześniej przedzwonić i zapytać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

my wybieramy się do Livigno 11-18 grudzień i mamy 2 wolne miejsca w samochodzie jeśli ktoś się zastanawia nad wyjazdem a nie ma jak dojechać nie ma sprawy jakoś się dogadamy i wiadomo wiecej osob w samochodzie tańsza podróż no i weselsza. Będziemy startować z Poznania ale jak co kwestia dogadania już później.

śmiało pisać na maila o konkrety

au.gorska@gmail.com albo

gg 5890228

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Hejka

 

Smakowicie prezentuje się Francja w snowshop - Les2Alpes. Trochę cenka zaporowa, ale jest jakaś promo.. Może się wybiorę. Ostatnio jeździłem z Ois.pl na Słowację. Niczego sobie, organizacja zgrana, w miarę przystępnie w cenach, i spoko ludzie. Niestety nie ma u nich opcji wyjazdu do Francji, a chciałem przetestować w tym sezonie jakąś miejscówkę tamtejszą. Jak w ogóle jest w les2alpes? Ktoś wie? Tubylcy do Polaków na + czy nie bardzo?(zwłaszcza tych co nie znają francuskiego...)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś w Alpy na Sylwestra?

Może ktoś chce cos polecić... :twisted: ?

Wymagania są takie, zeby: ogólny klimat był nazwijmy to fajny, zalegał śnieeg i cena była przystępna.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

@mietka Byłem na Chopoku w lutym '10 na tydzien z ois-em. Całkiem spoko klimat i przyjaźni ludzie. Trzeba tylko się ew. przygotować na prl-owy klimat przynajmniej w przypadku jeśli Liptovski Mikulas będziesz zwiedzać, tam trafił nam się akademik tamtejszej politechniki. Mocny skok w prl.. Ale coś za coś, przynajmniej cena niższa. Aaa.. i to chyba po czesku było ale Słowacy też się śmieją - nie używaj "szukam szczotki".

Możesz coś więcej o Livigno napisać? Jak organizacja wyjazdu? Całość szybko sprawnie czy 1h na mrozie zanim zorganizowano podział pokoi..?(byłem z innym organizatorem w L. i lipa trochę)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram sie w alpy francuskie , ale dokladnie terminu jeszcze nie znam. Ogolnie organizuje wypad na 4- 6 dni z ludziskami ( okolo 20 miejsc a juz 15 chetnych) oj bedzie sie dzialo ... oj bedzie :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...