Skocz do zawartości

Nowości ??


Rekomendowane odpowiedzi

Alo,

Czy ktoś może mi napisać jakie są nowości filmowe w tym sezonie ?? Jakoś nie sjestem na bieżąco a obejrzałbym sobie cosik fajnego :) A czy widzial ktoś film White cross ? jeśli jest taki ? coś mi się obiło o uszy :)

 

Czy widział ktoś któryś z poniższych filmów:

Future Proof ,Derelictica ,One Love ,Burning Bridges , December , Big Blind ,Froasted Flakes ,Jibbing with Jeremy Jones , From__with love.

 

Jeśli widzieliście albo macie te filmiki to dawajcie znać:-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

widzialem wszytkie. jibbing with jeremy jones - fajny film instruktazowy , from ___ with love - widzialem lepsze, futureproof (czy jakos tak... jezeli ktos lubi freeride itp. to polecam burning bridiges - dobry film,derelictica- taki se... rezta tak samo...w tym sezonie nic szczegolnego

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 weeks later...

Oj Kaczor nie wysiliłeś się zbytnio tymi recenzjami jednowyrazowymi:P Ja już w przygotowaniu mam 5 recenzji filmików których jeszcze nie amy w ziorze a część pozostałych uzupełniam o około dwuminutowe zwiastuny. Zapraszam do zaglądania , czytania ,ściągania i oglądania:P:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

no to ja nie wiem co Ty masz z tym kompem :? moze jakiegos antywira masz albo firewala co Ci to blokuje - nie mam pojecia:P ale dziwne to

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu ma niby być?? na pewno dobrry link dałeć?? bo wyskakuje strona na której jest tylko reklama jakiś animowanych tapet :/ ??? :?:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

dzięki za tego linka:) w sumie wcześniej nie ściąfgałem przez torrenta ale teraz widze że sporo filmików można dostać. no zobaczymy jak to się będzie ściągało:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shoun to wymieszanie deskorolki z snowboarde, future...zbyt sofotwy jak dla mnie - moment of truth wymiata oraz burning bridiges :D kevolution jest spoko - Kevin Jones wymiata :D jednak King size i afterlame...powalaja na kolana - teraz sciagam co sie da...powili cisnienie na snowboard narasta :D:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Witam!

Ja ze swojej kolekcji osobiście moge polecic filmy "First Descent".Filmik nie jest jakis super rewelacyjny pod względem niesamowitych ewolucji albo czegos w tym stylu,poprostu grupka ludzi wybrała się w Alpy żeby pojezdzić i takie tam.Film trwa ok.2h i dla niektórych może byc troche przynudnawy ale ogólnie rzecz biorac mi się podoba,a wplecione pomiędzy alpejska wyprawę wstawki jak to było ze snowboardem od początku sa całkiem niezłym rozwiązaniem.

Kolejnym filmem jest "For Right or Wrong" firmy Burton.Jeszcze go nie dościągałem ale jak tylko oglądnę to postaram sie napisac o nim pare słów. Podobno ma on byc wyświetleny na imprezie otwierającej sezon snowboardowy w Krakowie, więc peniw będzie całkiem ciekawy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...