Skocz do zawartości

Palmer Classic 2008 + Sp Fonzo


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem Palmer Classic 2008 All M/FR 161 cm

 

Po wygooglowaniu rozkodowałem w końcu jaki ona ma ślizg (spiekany), ale już wartości flexu nie udało mi się odnaleźć (sprzedawca twierdzi że niby 6,5/10). Ktoś wie może jaki ona ma flex?

 

Do tego kupiłem buty SP Fonzo (44,5 EU) Link1 Link2 gdzie pisze, na jednej stronie że to FS a na drugiej że All M, oficjalnej strony nie ma :(. Flex 5/6 !!!

 

I tu pytanie - czy ktoś coś wie o tych butach, czy but FS nadaje się do All M. Czy tak dużo flex to nie za wiele na początkującego raidera (2 sezon)?

 

Chiałbym do tego zestawu dokupić wiązania SP Fastec - myślicie, że będą dobre?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Palmer Classic 2006 takze fr. Moj blat posiada flex 7 wiec podejrzewam ze twoj tak jak powiedzial ci sprzedawca tez posiada te walory . z mniejszym flexem to raczej niema co wybierac sie na FR ( ale chyba tezgo nie musze opisywac).

Co do butow . Te akurat sa dobrej klasy wiec zrobiles dobry zakup. Co do flexu to troszeczke za twardy jezeli chodzi o twoje umiejetnosci ale spokojnie ... nie masz sie czego obawiac. Dasz sobie rade. Faktycznie te buty maja przeznaczenie freestylowe. ale jak kazdy but po pewnym czasie mieknie i traci swoj dotychczasowy flex.

 

Chiałbym do tego zestawu dokupić wiązania SP Fastec - myślicie, że będą dobre?

Moja odpowiedz brzmi nie. ( nie mowie ze sa zle. Ja po prostu nielubie tych wiazan... nie podobaja mi sie. Nie przemawiaja do mnie. Pompka wydaje mi sie dupnie rozwiazana i w ogole.)

Nie odradzam ci ich zakupu ale tez nie polecam. Natomiast moge ci polecic wiazania FLOW

Wybor nalezy do Ciebie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info!! :)

 

Możesz mi jeszcze podpowiedzieć skąd masz info na temat flexu deski i rodzaju buta (jakiś site z reviews, czy doświadczenie i dedukcja własna)?

 

A i czy na tym Classicu będzie się dało zrobić coś poza FR (bo głownie chciałem All M) - mam namyśli czy jak sobie skocze na małej hopce to mi przypadkiem nóg nie zmiażdży?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info mam od producenta wiec o info nie musisz sie obawiac jezeli chodzi o wiarygodnosc.

O flexie butow to pisalem w innych postach i nie mam zamiaru juz tutaj pisac po raz enty bo w koncu dostane po dupie od moderatorow. Ogolnie wiekszosc riderow wie ze twardszy flex butow jest do FR i FS.

 

Co do blatu to spokojnie jakies chopy bedziesz mogl wykonywac .. nic nie stoi na przeszkodzie. Blat jest AM/FR wiec dasz na nim rade.

 

mam namyśli czy jak sobie skocze na małej hopce to mi przypadkiem nóg nie zmiażdży?

haha no chyba ze polecisz tak daleko ze przelecisz odcinek z odpowiednim katem nachylenia i wyladujesz na plaskim :D :twisted: = niemozliwe :!:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...