Skocz do zawartości

Ile sezonów juz przejeździliście


Rekomendowane odpowiedzi

tak przeszukuje sobie forum i widze nikt nic nie pisał ile sezonów juz jezdzi na desce, więc postanowiłem założyć nowy topic gdzie bedziecie sie mogli pochwalic ile to już czasu minęło od waszego pierwszego spotkania się z deską^^

 

Dla mnie sezon 06/07 będzie moim 3

jeżdze od grudnia2004

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon to będzie mój 9 o ile dobrze policzyłem:-) oczywiście plany mam równie ambitne ajk przedmówcy :-) teraz pozostaje czekać na prawdziwą zime :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jakieś 2 dni temu minął rok od kąd pierwszy raz miałem deske przypiętą do nóg :)

 

edit:a w tym roku musze przedewszytskiem pożądnie dopracować skręty,bo rok temu słabo się nauczyłem,ale byłem wczoraj na Jaworzynie,i już były znaczne postępy :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie przeszedłem na freeride

O.o yhym... No tak... Czyli nie potrafisz jeździć, ale jest z Ciebie ostre dziecię "fristajlu i hardkoru", tak? Intrygujące, intrygujące... :roll:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak... Czyli nie potrafisz jeździć, ale jest z Ciebie ostre dziecię "fristajlu i hardkoru", tak? Intrygujące, intrygujące...
heheheh cuż za ironia w tej wypowiedzi :mrgreen: uważajcie ....Jackiel czuwa :razz:
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

dla mnie 7 sezon, ale wyjątkowo krótki, wczoraj wróciłem z 4-dniówki korbielowie, a na wyjazdy weekendowe nie mam czasu, bo zaczalem studia... w snowparkach mam trochę oporów, ale kocham freeride, na szczescie w tym roku dopisala ekipa a warunki na Pilsku mozna było znieść ;) (bardzo ciekawy, choć krótki las na lewo od czarnej :D )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...