Skocz do zawartości

Sezon 06/07


Rekomendowane odpowiedzi

Alo alo

 

Tutaj możemy porozmawiać ogólnie o sezonie zimowym 2006/07

 

Mam pytanie czy u was też ostatniej nocy spadł tak wyczekiwany biały puszek?? Bo u mnie spadł Rano sie budze patrze w okno a tam biąło...mówie co jest grane chyba mi sie to śni....ale wcale mi się nie śniło :mrgreen: spadł pierwszy śnieg i to tak z 5 cm :-) jak w innych częściach Polski ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko wam u mnie na wschodzie padalo praiwe do 10 pozniej kilka razy sie pojawil ale bylo 2stopnie i zanim ten snieg dotknal ziemie to z jego bieli nic nie zostalo :/ ale mam nadzieje ze bedzie coraz ziemniej i coraz wiecej bieli :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snieg śnieg śnieg i po sniegu :( hehehe

no ale co jak co ale u mnie bylo moze te 15 cm, hehehehe nawet z rodzinka bałwana ulepiłam :D

mielismy nawet plan wybrac sie na snowa, ael akurat na nastepny dzien zxaczela wsyztstko topniec :D:D:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh ja tez mialem podobne plany jak Ifi i już sie z kumplem umówiłem na DSD , myśle sobie jest troche śniegu to można pojechać rano. Wieczorem jak wyglądałem przez okno to było sporo śniegu a rano jak się obudziłem to już śladu po nim nie było :P no ale cuż zrobić - może i to lepiej bo nie mam ukończonej hopy...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

3 cegiełki i rurka długości 150cm w kształcie litery T, ta krótsza część ma 20cm i kładę sobie ją na 2 cegiełkach a drugi koniec na 1 i grinduję.

Mam jeszcze rurki o wiele dłuższe , takie na 3m ale są proste i nie ma jak ich zamontować żeby się nie ruszały;/ musiałbym poprosić starszego żeby mi jakoś zrobił takiego porządnego jednoczęściowego raila na 3m ale on się cały czas wykręca że nie ma czasu albo że mu te 3m rurki są potrzebne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

He... U mnie wszystko spłynęło. :( Jeszcze 2 dni temu miałem śniegu chociaż na tyle, żeby zrobić podjazd i zjazd z rejla. Teraz dupa... Nic nie zostało, a właśnie łikend nadchodzi. ;/

 

@Kaczor

 

Ty z Poznania jesteś... Jak tam Malta wygląda? Spadnie śnieg to zamierzałem się tam wybrać. ;] Przyda mi się info od miejscowego. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...