Skocz do zawartości

Aktualizacja sprzętu...


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Uzbierałem trochę kasy w tym roku i chciałbym ją przeznaczyć na nowy sprzęt.

Przejeździłem jakieś 30 dni. Obecnie jeżdżę na combosie Sims Source + LeBlanc i chciałbym jeździć szybciej (Sims nie pozwala :wink: )

 

Freestyle mnie jakoś zupełnie nie pociąga - lubię wjechać na górę i zjechać szybko na krawędziach + jakiś okazjonalny skok z "naturalnej" hopki.

 

Według miernika umiejętności jestem mniej więcej na poziomie 5,5 -> Czasami 5, czasem będzie i 6.

Wymiary :oops: : 180cm / 76kg

 

Chciałbym wydać +/- 1500 zł (chyba, że wiązania też się nie nadają już za bardzo). Może być oczywiście coś z zeszłego sezonu czy po lajtowych testach (taniej -> można wyrwać lepszy model)

 

Co do desek:

Voelkl Zenit 157? Średnio twarda, nie za szeroka, może nie będzie masakry? Bardzo mocno się nad nią zastanawiam, bo z opisu producenta się nadaje. A w praktyce?

 

Obczajam też tego samego producenta: Spade, Cashew no i Spark (obawiam się tylko, że się zabiję i że to deska dla zdecydowanie lepszych riderów). Słowo komentarza o przydatności dla mnie?

 

Ogólnie jakoś wpadły mi w oko deski Voelkl'a. Na jakieś inne deski też patrzeć? :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spade to deska freestylowa, cashew to deseczka bardziej do smigania poza trasami, a Spark to chyba Wall pod nowa nazwa ;)

 

W skrocie Spade Ci odradzam, Cashew jesli chcesz wjechac poza trase, Spark to swietna AMowa deska, ktora odpowiada Twoim umiejetnosciom, zas Zenit to najbardziej wymagajaca deska ;) sam szukalem opini o zenicie, choc za duzo ich nie znalazlem i zdecydowalem sie na Voelkl Coal (jak nie zmienie zdania to pewnie zawita u mnie w domu na nowy sezon).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...