Skocz do zawartości

Smarowanie - problem


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, kupiłem deskę, pojeździłem na niej ok 2 godziny i zauważyłem, że smar na krawędziach się wytarł (ślizg zaczął zmieniać kolor z szarego na prawie biały) więc kupiłem smar na gorąco, posmarowałem wg wskazówek z neta. Jednak dziś znów po ok. 2godzinach jazdy zauważyłem że jest znów taki jak przed smarowaniem. To normalne czy coś spartaczyłem przy smarowaniu? :???:

Smar mam taki: http://allegro.pl/item897391633_smar_uniwersalny_w_kostce_24_g_vola_temp_10_20_c.html

Aha, przed naniesieniem smaru wyczyściłem ślizg benzyną ekstrakcyjną i przetarłem tylko jakąś taką szczotką z dosyć twardym sztucznym włosiem a nie jak gdzieniegdzie pisze miedzianą/mosiężną. Możliwe że to przez to smar się nie wchłonął?

Z góry dzięki za pomoc :smile:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to normalne, ze smar sie wyciera i znow zostaja biale przebarwienia ;)

W zyciu nie slyszalem o pomysle z benzyną ekstrakcyjną ;P przed smarowaniem przecyklinuj poprostu deske ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W zyciu nie slyszalem o pomysle z benzyną ekstrakcyjną ;P
nie wiem co w tym takeigo dziwnego, ja też stosuje benzyne ekstrakcyjna, trzeba czyms usunąć stary smar a bnzyna ekstrakcyjna się do tego nadaje.

 

przed smarowaniem przecyklinuj poprostu deske

samo przecyklinowanie nie pomoże usunąć starego smaru :P

 

teraz odnośnie problemu KJMN, wychodzi na to że po prostu masz taki ślizg w desce a trudno żebyś po każdej dwugodzinnej jeździe smarował deske. Jaki masz rodzaj ślizgu ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...