Skocz do zawartości

DSD w lecie...


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś tydzień temu zgadaliśmy się z Dirty_Hoo żeby zrobić wypad na dsd , sprawdziliśmy na internetowej kamerce ze stoku że na igielicie są 3 przeszkody więc mówimy czemu nie ...jedziemy. To było jakoś w środku tygodnia...zajechaliśmy tam , wyszliśmy na stok i wielka qpa :twisted: tzn jak sie wyszło na samą góre to jakoś tam się zjechało ale jak sie chcaiło wjechać na boxa to już masakra , na podjeździe już stałeś prawie w miejscu :evil: :evil: wszystko przez to że zraszanie było wyłączone. Wkurzyliśmy się nieźle i poszliśmy do tej babki co w kasie siedzi i zapytaliśmy czy mogą włączyć zraszanie no ale powiedziała że stok jest czynny tylko w weekeny... No to zebraliśmy się do domciu.....Przyszła sobota i pomysł z DSD powrócił --->> pojechaliśmy ,tym razem zraszacz był włączony , wyciag działał (za freee) ,na stoku byłu ok 15 snowboardzistów Zapowiadało się całkiem fajnie...wyszliśmy na samą góre żeby odbyć zjazd kotrolny i musze powiedzeć że bez porównania ,tym raze śmigało się ok , prędkość była odpowiednia , po dwóch zjazdach przyszła pora na boxa:) była całkiem fajna zabawa....na początku nie za bardzo wychodziło bo to człowiek zastany po lecie i trzeba było sobie poprzypominać jak sie to śmigało:) No nie powiem że dupe to sobie nieźle poobijałem i nie dużo brakło a bym sobie dwa paluchy złamał:) (do tej pory mnie bolą) Ogólnie jełsi ktoś z was mieszka blisko to polecam się w weekend tam wybrać :) a chyba będe się tam częściej wybierał bo trzeba się podszkolić :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny taki wypad, fajny.

Ja tez mialam plan wybic na DSD jak byłam w Tychach. Ale dobrze ze tegto nie zrobilam bo teraz sie dowiaduje ze i tak bym nie pojezdzila soibie w tygodniu.

Ale posmigalabym sobie...

a jakie przeszkody oprocz boxa byly ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeden box i dwa raile w tym jeden duży a drugi mały. Narazie robiłem zaprawe na boksie ale następnym razem może już zaczne męczyć tego mniejszego raila:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

wczoraj kolejny raz bylem z kumplem na dsd i sie trche pośmigało:) już nie było tak boleśnie jak za pierwszym razem:) postępy już robie a za kilka nastepnych razy kiedy sie juz całkowicie oswoje to powinno być całkiem dobrze:) Mysle z zanim śnieg spadnie to tam będe bywał bo na coś takego w polsce nie możemy liczyć jak narazie : http://www.riscamp.de/park.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...