Skocz do zawartości

którą wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę kupić deskę z wiązaniami z allegro. Niestety nie mam obecnie na to dużo funduszy to raz a dwa szkoda mi kupować drogi sprzęt który i tak zniszczę ucząc się jeździć.

Mam 175cm wzrostu i 85 kg wagi. Rozmiar buta 44,5 ( takie nr brałem z wypożyczalni).

Nie chce wypożyczać sprzętu bo i tak lepszego niż te z allegro nie dostaję a deska zwróci mi się po 10 wyjazdach na stok.

Nie wiem na którą deskę się zdecydować

http://www.allegro.pl/listing/search.php?category=16491&from_showcat=1&string=150&price_from=&price_to=400&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC&a_enum[52]=all&a_text_i[325][0]=&a_text_i[325][1]=&a_enum[326]=all&a_enum[370]=all

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda deska wytrzyma Ci sezon czy dwa, jezdzic tez sie nauczysz, tylko jakim kosztem? Bez roznicy, ktora deske wybierzesz z tych, ktore podales

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem sprzedającego o te deski. One mają rdzeń plastikowy, wiec dużej wytrzymałości im nie wróże. Zdecydowałbym się na deskę np. Voelk Dash 2010 którą na tym forum polecacie. Problem z wybraniem deski. Najbardziej odpowiadała by mi 153cm ale optymalny rozmiar butów 40-43 waga: 45-75 kg dla tej deski a ja mam kopyta 44,5 :) (długość stopy 27,5cm) i ważę 85 :) wiec deska 153 odpada, wypadało by kupić 160 ale przy wzroście 175 to będzie za długa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...