Skocz do zawartości

Dragon dx ! paruja! lipa na maxa!


x-men

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem nowe Dragony dx z dwoma szybkami 300zl ! zakladam gogle ide na wycig jeszcze dobrze nie wjechalem na gore a juz zaparowane google!! (jezdze w kasku) taka lipa ! biala goraczka! zdejmuje je czekam az odparuja . zjedzam z szymoszkowej jestem w polowie stoku i juz nic nie widze!! takie zaparowane! powiem tak te podwujne szyby czy jakis anty fog to jedna wielka lipa

! ludzie nie ma co kasy wydawac na dragony czy anony!! powiem ze jedzilo mi sie lepie na zwyklych no-name googlach za 40zl !! kasa wywalona w bloto ;/ moge reklamowac z tego powdou google? ze paruja ? aha jedzilem tez na electric od kumpla porzyczylem na chwile( kupil we francji za 150 euro) czyli jakies lepsiejsze musz byc!:) i tez parowaly ale tu dopiero po kilkunastu min!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiem co wy macie z tymi goglami, albo żeś zakładając gogle dotykał szybki wewnątrz albo nie wiem o co kaman bo mi jakoś gogle wogole nie parują.... też kosztowały w granicach 300 z tym że to Smith Optics no ale mniejsza o to bo kumple jeżdżą w Anonach i Dragonach i nie zauważyłem u nich takich anomali jakie opisujesz...

 

wiadomo jak wpadniesz w śnieg, dostanie Ci sie do środka to potem parują albo jak paluchami bedziesz przecieral... w przeciwnym wypadku nie maja prawa parowac...

 

wiele osob tu ma Dragony i sobie chwala ...zreszta sami pewnie napiszą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazek, mozesz sprobowac kilku opcji! od razu zaznaczam ze nie testowalem tego bo nie mam problemu z parujacymi goglami

 

1. Wetrzec mydlo, szampon, ludwik itp w szybki, zostawic na chwile, a nastepnie wypolerowac na tyle zeby byla dobra widocznosc (najlepiej na sucho).

 

2. Druga mozliwosc to preparaty typu Antifog (Chemax 2, Global, Aqua Speed itp) nie ktore mozna zakupic na stacjach benzynowywch, badz w sklepach zajmujacych sie asortymentem plywackim, ale jest jedna wada sa to preparaty chemiczne i jak chemia lubi niszczyc zewnetrzna powloke naszych goglli co spowoduje zakup nowych, ale nie zawsze tak sie dzieje. Przed zakupem lepiej dokladnie przeczytal ulotke zastosowania

 

3. troszeczke "niechumanitarna" ale wystarczy napluc w gogle i rozetrzec je szmatka.. Ten sposob jest sprawdzony przez plywakow ktorym dosc czesto paruja gogle plywackie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymaj założone i rusz ;D moje gogle paruja gdy stoje, jak tylko rusze tylek, wentylacja zaczyna działać i widze wszystko ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma okulary Arctica Discovery i w sumie to chyba nie parują xd Mowie chyba bo i tak zawsze mam zaparaowane przez glebe w sniegu po czym snieg jest w googlach, albo przyzwyczajenie do przecierania palcami ;D No ale coz ^^ Do 1 gleby, nie parują :mrgreen:

 

Cena jedyne 110zł wiec jakos nie specialnie duzo xd

 

 

Ps. I na dodatek zgubilem pasek ;d (ten co sie doczepia na zime dodatkowo) I czasem lubia spasc ;) No ale coz, raczej nie dokupie takiego paska xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...