Skocz do zawartości

Całkowity Nowicjusz Ma Pytania


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie zasada jest taka...ze najpierw dobieramy buty -> wiązania do butów -> dalej deske...troche kelejnosc inna ale da rade...ogolnie deska twarda jest dobra na poczatek..co do butów to salomon nie produkuje raczej butów twardych ( deelux . jest raczej monopolista jezeli chodzi o buty twarde :razz: ) nie wiem jak sie czujesz - ja sie uczyłem sam...ale instruktor przy twrdych Ci sie przyda na 100% - przy tego typu technice jazdy wyrobienie odpowiedniej pracy kolan i ułozenia tułowia to podstawa :) ogolnie miłej zabawy :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde to jeszcze nie wiemy jaki rodzaj deski ma nasza koleżanka:) narazie wiemy że nidicker z twardymi wiązaniami:) jak nam powiesz coś więcej to postaramy Ci się doradzić...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

no więc jeśli chodiz o nauke to deska się jak najbardziej nadaje tylko trzeba się liczyć z tym ,że może ona być średnio wytrzymała. Tzn te tańsze deski mają stosunkowo mało wytrzymałe ślizgi które lubią się szybko rysować i niszczyć no ale wiadomo że śmigać się nauczysz :-) jak nie masz dużej kasy albo nie wiesz do końca czy wciągnie Cie snowboard to możesz sobie kupić taką deske.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Hallo ;)

 

Ja tez jestem nowicjuszem P: kupiłem deske:

 

http://allegro.pl/item167943654_snowboard_kemper_z_wiazaniami_155cm_okazja.html

 

Tylko za 300 zł - poza allegro.

Myślicie, że dobra? Nie za krótka?

 

Co do firmy Kemper - właściwie to nie jest jakas znana. :) ale czytająć forum inny portali wyczytałem, ze jest to solidna austriacka robota. :D zobaczymy co będzie dalej.. P:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...