Skocz do zawartości

Voelkl dla żółtodzioba


Gość rada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam deski dla całkowitego żółtodzioba, który do tej pory na śnieg patrzył jedynie pod kątem możliwości lepienia bałwanów (w przeszłości) oraz jako wroga publicznego młodych, niedoświadczonych kierowców.

Popytałem troszkę jeżdżących już od kilku sezonów znajomych i polecili mi, bym wybrał dla siebie coś z Voelkl'a. I tutaj moje pytanie. Czy moglibyście polecić jakiś fajny, godny zaufania sprzęt? (nie musi być koniecznie Voelkl).

Kilka parametrów 174cm/75kg

 

Zapomniałbym, główne przeznaczenie deski to stok i (mam nadzieję, że w niedługiej przyszłości) jakieś próby w snowparku itd, itp.

 

edit:

tak przy okazji to do tego ktoś mógłby jakieś buciki podrzucić, bylebym się zamknął w 1,5 tyśka za wszystko :)

thanks in advance,

rada~

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voelkl Stroke + Straptec (to sa wiazania)

a po buciki do sklepu i przymierzaj ;) zostanie Ci jeszcze okolo 600, to napewno cos znajdziesz ;p

deska okolo 152cm

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdurna sprawa z wyporzyczonym sprzetem do nauki!

Wyporzyczyc owszem ale tylko po to zeby sprawdzic sie czy snowboard jest dziedzina sportu w ktorej sie odnajdujesz.

Proponuje Voelkl Stroke

sa to dosc dogodne blaty za rozsadna cene w ktorej oczywiscie sie miescisz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo przepraszam Blair, zwracam honor! czytalem dwa podobne tematy ktore troszeczke mi sie pomieszaly.rada, tak jak Blair napisala na poczatek skorzystaj z wypozyczonej i przekonaj sie czy podoba Ci sie ten sport. A gdy zdecydujesz sie juz na zakup to czytaj wypowiedz matzela

Jeszcze raz przepraszam za pomylke

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało, każdemu się może zdarzyć :)

 

W każdym razie posłuchaj nas bo snowboard fajnie wygląda i fajnie się tym szpanuje, ale trzeba polubić jazde, a z tą na początku nie łatwo dlatego nie zrażaj się :) I biegnij do wyporzyczalni:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decha już kupiona, 2 dni na stoku mam za sobą :) ogólnie dzisiaj mam kryzys, wszystko boli, od szyi, przez ręce do kolan :) ale to tylko efekty mojego "siedzącego" trybu życia (i kilku bolesnych upadków) :)

Zabawa przednia, jak opanuję do końca skręcanie w prawą stronę (z lewą nogą z przodu) to liczę na mniejszą liczbę siniaków ;p

Mimo wszystko - opłacało się zakupić sprzęt.

A no właśnie, kupiłem Voelkl Spade 156, bo Stroka już nie było :( (za to doradzono mi, że Stroka bym szybko wymieniał po załapaniu podstaw i jakimś tam naumieniu jeżdżenia, czyli po 1-2 sezonach).

Dzięki wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...