Skocz do zawartości

Pierwsze buty snowboardowe


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kupiłem swoje pierwsze buty snowboardowe -  Salomon Dialogue Lace SJ Boa. Na stoku byłem narazie 2 dni. I w sumie nauczyłem się zjeżdzać dwoma krawędziami (przodem i tyłem do stoku) no i tak powoli zjeżdżać "pługiem" tez przodem i tyłem. I teraz zamówiłem buty, przymierze i może będą ok, widze że są średnio twarde, więc pewnie będzie troche cieżej niż w tych z wypożyczalni. Pytanie mam takie: co robić żeby buty jak najdłużej służyły. Plan mam taki żeby deske z wiązaniami wypożyczać, ale czy te wiązania z wypożyczalni mogą wpłynąć na żywotność buta? Zadstanawiam się czy nie dokupić wiązania i wypożyczać tylko deskę. Jestem totalnie zielony ucze się jeździć. Dzięki
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo, to że but jest o średniej sztywnosci to raczej może Ci pomóc. Będziesz miał większą i lepszą kontrolę nad deską. Co desek i wiązań z wypożyczalni to w większości są to leciwe i bardzo leciwe sprzęty. Wiązania z wypożyczalni raczej będą bez wpływu na buta aczkolwiek trzeba patrzeć czy czasem gdzieś but nie będzie ocierał o jakiś element. Jeśli chodzi o wypożyczenie deski samej deski to raczej nie widziałem aby wypożyczalnie przy stokach oferowały do wypożyczenia samą deskę bez wiązań. To juz lepiej kupić jakiś używany secik. Wydasz tyle ile za kilka pożyczeń a będziesz miał sprzęt o wiele lepszy.

  • Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeslesz cos na co moge spojrzec? Totalnie nie wiem co ale mysle ze do 400-500 ziko jestem w stanie wziac deche plus wiazania chyba ze 800 tez spoko jakby to mialo byc tak na poczatek  dobre

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...