Skocz do zawartości

animacje dla początkujących


Rekomendowane odpowiedzi

mi dzis nie wyszla 180, przywalilem nosem o snieg, poszedl huk, laminatu troche stracilem, krawedz delikatnie wykrzywiona i minimalne wyżłobienie na slizgu :/ mam sie czyms martwic? jest ryzyko ze pekl mi rdzen i przy ostrej jezdzie (juz bez skakania) pekniecie moze sie powiekszac?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matzel, mozesz ciepnac jakies screeny z tego uszkodzenia ? niewidzac tego zbytnio nie mozna osadzic czy to powazne uszkodzenie czy tylko blachostka

 

poszedl huk

odglos twojego upadania czy trzask w desce?

laminatu troche stracilem

to nie problem

krawedz delikatnie wykrzywiona i minimalne wyżłobienie na slizgu :/

to moze bys jakis problem

zrob zdjecia uszkodzenia wtedy bedzie mozna jakos zdiagnozowac to

jest ryzyko ze pekl mi rdzen i przy ostrej jezdzie (juz bez skakania) pekniecie moze sie powiekszac?

to zalezy od tego czy faktycznie masz pekniety rdzen, ale przy ostrej jezdzie nie wroze twojemu blatu poczatkowej stabilnosci. Napisales ze masz krawedz delikatnie wykrzywiona. deska bedzie sie zachowywala troszeczke dziwnie przy wiekszych predkosciach (ale to tez zalezy gdzie masz to "wykrzywienie")

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze to miejsce gdzie stracilem laminat, drugie to wybrzuszenie slizgu + delikatne przebarwienie.

 

Zdjecie samej deski wrzuce pozniej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym i "ten huk" był słyszalny w momencie gdy nose dotknął ziemi, więc to była deska a nie odgłos upadku. Samo wykrzywienie znajduje się w pół drogi między czubkiem nose a wiązaniem przednim na szerokość około 1/4 deski

 

@UP

dokładnie tutaj

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matzel, musze cie zmartwic przyjacielu. masz uszkodzony rdzen ( fotki co prawda dosc slabej rozdzielczosci) ale ewidentnie nie tylko uszkodziles rdzen. Ty go nadlamales!

przykto mi to swierdzic ale z deseczki dlugo sie nie pocieszysz! bardzo szybko rdzen dostanie wilgoci. Przykro mi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno co moge doradzic. przemien strony tak zeby uszkodzona byla na tail'u (to deska twintip wiec zadnej roznicy nie odczujesz)i postaraj sie ja jakos zalepic ( jak masz paleczki to zalep paleczkami do renowacji slizgu)

A czy wytrzyma ? jezeli tylko nie narobisz wiekszych uszkodzen to powinna od biedy przetrzymac sezon.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do samego wyjazdu nie bede jej juz używać. Potem to 6-7 dni jazdy i koniec na ten sezon :/ Jutro bede kleic miejsce laminatu wikolem + lakierem w sprayu. A tymi paleczkami, to gdzie mam zalepic?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale slizg nie jest przerwany, dziurawy czy cos, delikatnie przebarwiony. Czy jest opcja, ze przez mikro dziurki zbiera sie tam wilgoć?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale slizg nie jest przerwany, dziurawy czy cos, delikatnie przebarwiony

ze zdjecia wynikalo ze jest dlatego napisalem zebys zalepil paleczkami

Czy jest opcja, ze przez mikro dziurki zbiera sie tam wilgoć?

niestety jest

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale bylem tak wnerwiony, akurat swiezo wrocilem z hopy, zobaczylem temat o trickach i... i widac ;P

 

Na razie nie widze, tam za duzo rad ;) Mogli by powiedziec jak zrobic 180 labo 360 dobrze ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...