Skocz do zawartości

Zakup dechy i wiązan do fs


Rekomendowane odpowiedzi

Ema potrzebuje jak najlepszej dechy w jak najmniejszej cenie moze byc uzywana do fs

mam 167wzrostu

54 ? wagi okolo

but 41,5 decha najlepiej z wiazaniami juz do fs mam 2 dechy nideckera chciałbym je sprzedac i troche dołozyc zeby starczyło na nową deche najlepiej dawajcie linki do allegro etc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpie zeby ktoś cokolwiek Ci napisał w tym temacie....

 

po pierwsze jeśli chcesz żeby ktoś Ci dął jakąś propozycje to określ swój budżet bo określenie typu najlepsza za najmniejsze pieniądze troche nie na miejscu...

 

gdy sie określisz w temacie to masz większą szansę na pomoc ze strony forumowiczów

 

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywaj jeszcze znakow interpunkcyjnych, bo odechciewa mi sie czytac takie posty i na nie odpowiadac, gdzie musze sie domyslac, czy to juz koniec zdania czy to nadal ta sama mysl.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(flex ponizej 3 albo 4).
to akuratnieprawda bo flex w deskach fs jest bardzo rozbiezny od 1 do 7 :P zależy konkretnie do czego ma posłużyć decha.. te z niższym flexem dają więcej możliwości na jibbach te z większym dają większe możliwości na skoczniach i w pajpie. Generalnie najbezpieczniej będzie wybrać coś z przedziału 3-5.

 

Czym sie charakteryzują deski do fs? A no tutaj jest kilka rzeczy. Pierwsza sprawa to kształ, kształt nose'a i taila jest taki sam, środek ciężkości w deskach fs przeważnie jest rozłożony na środku. Rożnice są w elementach których nie widzimy, deski do fs muszą być bardziej wytrzymałe w miejscach które są narażone na największe obciążenia, muszą być przy tym sprężyste i odpowiednio "miękkie"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a polecicie jakis konkretny model deski ? jeśli możecie to dajcie nazwy desek które są w moim przedziale cenowym, mogą byc uzywki, decha najlepiej zeby byla jak najbardziej uniwerslana do fs, i jak z długością przy moim wzroscie okolo 167 ,jaka powinna być długość dechy? ;p z góry dzięki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...