Skocz do zawartości

Szczotka do polerowania ślizgu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem na etapie kompletowania sprzętu do serwisowania deski oczywiście domowymi sposobami i mam dylemat co do wyboru szczotki do polerowania ślizgu. Ponieważ znalazłem ich całą gamę nie wiem, która będzie najbardziej uniwersalna (zawodowcem nie jestem tak, że nie potrzebuje kilku szczotek tylko tej jednej "do wszystkiego") możecie mi odpowiedzieć jaką najlepiej kupić, bo jest ich cała gama od nylonowych, z końskim włosiem czy mosiężnych poprzez dodatkowo miękkie, twarde i nie mam pojęcia na co się zdecydować. Poniżej przedstawiam modele pomiędzy, którymi chciałbym coś wybrać:

 

MAPLUS miękkie końskie włosie

MAPLUS miękki nylon

MAPLUS twardy nylon

MAPLUS twarde końskie włosie

TOKO kombi nylon/miedź

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, do polerownaia moze posłużyć szmatka, może być to korek a może być szczotka z końskiego włosia. http://snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=2333&strona=251

 

a czy jest różnica pomiędzy tą którą ja podałem z Maplus twarde końskie włosie, a tą którą ty podałeś z Toko bo różnica w cenie jest 20zł, a jeśli nie ma różnicy to po co przepłacać:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka... ;p Akurat szczotki nie mają niezwykle zaawansowanej technologicznie konstrukcji, od której cena mogłaby zależeć.

 

Ja tam polerowałem też szmatką... ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc.

Ale tak na marginesie piszesz, że marka ale jednocześnie, że nie są to zaawansowane przyrządy od których mogła by zależeć cena, a jednak różnica jest. Wynika z tego, że jak kupię tą tańszą to też będzie dobrze:) Najpierw jednak na próbę pojadę na "szmacie" i zobaczymy:-)

Pozdrawiam i życzę udanego sezonu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię, że cena zależy raczej od marki. Ewentualnie Toko może być solidniejsze, ale takiej szczotki i tak używa się raptem kilka razy w roku, więc obie na pewno starcza na lata.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...