Skocz do zawartości

Deska freeride


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam deskę All Mountain firmy Salomon i już sprawdziłem siebie w czym byłbym dobry i wypada, że FS nie jest dla mnie i najlepiej leży mi FR. Do końca tego sezonu dojeżdżę na obecnej desce lecz na przyszły sezon będę musiał się rozejrzeć za jakąś deseczką. Wiem, że w sezonie 2010/2011 wszystkie nowe modele desek będą drogie, więc proszę o pomoc w dobraniu deski z tego sezonu bądź sezonu 2008/2009.

 

Potrzebuję deski freeride, flex około 8. Wiem, że na przyszły sezon deski z tego sezonu stanieją o jakieś 20-30% w stosunku do cen obecnych, więc szukam deski w cenie około 1200zł.

 

Moje parametry: 184cm wzrostu, 80kg wagi, 46 1/3 rozmiar buta snow, więc deska około 158 wide.

 

Proszę o pomoc, bo w kwestii wyboru desek jest laikiem i nawet nie wiem jakie firmy są firmami na których produktach się nie zawiodę, więc liczę na Wasze sugestie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze znajdziesz cos z..

 

Burton T6, Burton Custom X, Burton Supermodel

Nidecker Pantera, Nidecker Legend

Ride Slackcountry

 

Ale do tej kasy ciezko Ci bedzie. Moze znajdziesz jakies używki.

Przykladowo Burton T6 model 05/06 widzialem na allegro 2-3 aukcje po 900zl za używki. A nowa 08/09 byla za 1850zl

 

Ogolnie twarde, bardziej profesjonalne deski sa juz raczej drogie i bardzo ich malo. Szczególnie Wide.

 

Co do dlugosc, mysle ze 159/161cm Ci zdecydowanie wystarczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...