Skocz do zawartości

Wiązania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem tzn. już go rozwiązałem tylko chcę się kogos od Was poradzić :idea: ruszało mi się wiązanie i musiałem co jakiś czas je dokręcać. Teraz dałem podkładki pod każdą srubkę i w sobotę się przekonam, czy to coś pomogło, ale, czy to nie będzie przeszkadzać, i czy to nie jest zły pomysł ? Mam nadzieję, że uzyskam jakąś odpowiedź :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nio jeśłi Ci główki śrubek nie wystają ponad podstawe wiązania to nie powinno to przeszkadzać w jeździe:) No a luzowanie się wiązań to jest jakby normalne - działają tutaj prawa fizyki :) jak dużo śmigasz to występują ciągłe drgania co powoduje że śruba się wykreca:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 months later...

mozna tez na koniec sróbki nałozyć odrobinke ( naprawde mało - w starej desce pzresadziłem i uzyskałem wiazania na stałe :P ) kleju, albo farby ( zwyczajna do scian, jak kiedys malowaliscie to na pewno wiecie, ze sie przykleja )... ale tak na prawde to praw fizyki nie da sie zminic i śróby sie musza odkrecac...

Mam pytanie... w zeszłym roku podczas takiej mocniejszej jazdy freeridowej praktycznei rozleciało mi sie wiazanie ( wypadła mi noga tylnia ) - wiazania były dosc badziewne bo kupe hajsu wydałem na deske i buty i wiazania kupiłem juz siusiakowe. Aktualnei zastanawiam sie nad kupnem innych wiazań ( głównie z zacieciem freeridowym ) ... Mysle o burtonach z capstrapami ( konkretnie o modelu cartel) ... do ydania mam koło 1000 PLN. Czy sa wiazania jakiejs firmy, której moglibyscie mi polecic...??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...