Skocz do zawartości

NIDECKER BLADE KEVLAR


Rekomendowane odpowiedzi

NIDECKER BLADE KEVLAR (takie cuś udało mi się z niej spisać:) )

Witam. Mam pytanko odnośnie tej deski. Czy ktoś się z nią spotkał i czy nadaje się dla początkującego (-ącej ;) ). Właściwie musi, bo decha stoi już w domu (używka jako, że to początki), tylko chciałabym uzyskać jakieś bliższe informacje, jeśli ktoś jest na ten temat bardziej zorientowany. :) Czyli co można z nią robić, a czego lepiej unikać, jeśli się nie umie jeździć. ;)

Zaznaczam, że wariatem nie jestem i chodzi mi raczej o taką spokojną rekreacyjną jazdę. :)

W sumie, będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje odnośnie tego sprzętu. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freeride

- wybaczająca błędy

- konstrukcja: Sandwich

- Multi Axial Laminates

- rdzeń: Classic Wood Core

- ślizg: Isospeed 4400

 

Flex: 6/10

 

[ Dodano: 21 Grudzień 09, 10:34 ]

Decha do Freeride - troche twarda, ale mozesz sie na niej uczyc :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Classic wood core - standard wśród rdzeni. Wytrzymały i uniwersalny.

Isospeed 4400 - wysokiej jakości ślizg specjalnie polerowany, dzięki czemu zyskuje świetny poślizg.

Multi axial composite - laminaty z dodatkiem carbonu i kevlaru.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale cieszę się, że nadaje się do nauki

 

hm troche naciagane to stwierdzenie ale w sumie co mozna powiedziec jak zakup juz zrobiony. deska dla sredniozaawansowanych udany kompromis miedzy fs a stabilnoscia, nos lubi ryc po sniegu w 09/10 zastosowano camrock i poprawiono ten mankament

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem okazje na niej jezdzic i tak jak shaft napisal deska dla sredniozaawansowanych! co nie oznacza ze nie poradzisz sobie przy nauce. Dla chcacego nic trudnego

 

nos lubi ryc po sniegu

 

jezeli bedzie smigac na przygotowanym stoku to zbytnio nie grozi rycie nose'em

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąty ustawiaj takie, na których najwygodniej Ci się jeździ. Na początek polecę Ci jednak to samo, co Bartek. Przód 15, tył na 0. Jeśli stwierdzisz, że nie bardzo Ci pasują, to zmień i wypróbuj inne ustawienia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ustawil

Przod 15

tyl 6

 

albo

 

przod 15

tyl 9

 

ps. to co tutaj czytasz to tylko osobiste sugestie riderow, do konca tymi kontami nie mozesz sie sugerowac.

 

tak jak

 

Jeśli stwierdzisz, że nie bardzo Ci pasują, to zmień i wypróbuj inne ustawienia.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...