Skocz do zawartości

wiązania Raven lub inne do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Heja, niestety nie mam zbyt dużego budżetu na sprzęcik więc wszelkie Drejki i inne gady odpadają (cena) szukam czegoś w miarę twardego co wytrzyma napór moich 100kg wagi, rozmiar buta 42 no i będzie po prostu tanie.

 

Zastanawiam się pomiędzy Ravenami

S400 - twardość wg. PKSu 5

 

S500 - twardość wg. PKSu 5 (model 2009)

 

S550 - twardość wg. PKSu 6

 

Czy odczuję różnicę pomiędzy flexem wiązań 5 (S400, S500) a 6 (S550) czy na tym etapie (mocno początkujący) będzie to dla mnie bez większego znaczenia?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja bym poszukał czegoś używanego na allegro. Za 300 zł powinno się wyrwać jakieś lepsze wiązanka

no właśnie ciężko z tymi używkami, bo patrzyłem nawet wcześniej i nie było nic "ciekawego"

 

 

Matzel

według opisu teoretycznie niewiele się różnią (nawet chyba na korzyść S500) nie wiem czy dobrze zrobiłem ale zamówiłem sobie właśnie te S500, najwyżej będę żałował ;)

 

pozdr.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opis a praktyka to dwie zupelnie inne rzeczy :) to ile koni ma samochod, nie powie Ci jak bedzie jezdzic ;P

zgadzam się, ale nie wydaje mi się, żebym przy moim stopniu "zaawansowania" (jak to ładnie brzmi hehe) odczuł różnicę pomiędzy tymi Ravenami a Screw (zwłaszcza, że nie będę miał porównania)

 

Bartek, popatrz sam na Allegro - naprawdę ciężko jest wybrać coś używanego, co nie będzie zakatowane/zdekompletowane, a będzie miało przystępną cenę i dobrą jakość - w ogóle mało jest używek w tym przedziale cenowym...

 

pozdrawiam :smile:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

skoro są tak dobrze wykonane to dlaczego firma Drake zrezygnowała z tego systemu "strapów" w modelach chociażby 09/10 ? ( z tego co widzę to te wiązania są 05/06, więc pewnie już 06/07 lub 07/08 ich nie było w produkcji - z tym typem paska)

 

jak na ten rok to żadna firma nie oferuje tego typu zapięć, a jak widać sklepy próbują się ich pozbyć na gwałt więc jednym zdaniem:

raczej są CH warte.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa dokładnie , wyglądają super i wogóle ale takich wiązań już nie ma..zdaje sie że pojawiły się tylko w jednym sezonie. To są wiązania zagadka ... cena jest aż niepokojąco niska...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Drake to nie wiem.

 

 

Reaven od kilku lat strasznie zalewa rynek swoimi produktami ... (głównie Allgero) niestety. Kuzyn miał wiązania reaven rok temu (bodajże S250 czy jakos podobnie) i paski zdarły się w super tempie, pompki po kilku dniach coraz słabiej trzymały - i wyglądały, wiązanie sprawiało wrażenie coraz mniej solidnego ;) No ale coż - Reaven bardziej stawia na niską cene niż jakość :???:

Osobiście nie polecam.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kolega już drugi rok jeździ na S200 i złego słowa na nie nie powiedział... :roll:

a'propos S200 i S250 to najniższy model z oferty - więc sądzę, że i jakość może być gorsza - sam nie miałem więc nie wiem, za rok się wypowiem o moich :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...