Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące budowy deski ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mam deske oxygena element 630 water no i na desce mam cos takiego :

20091219001.jpg

 

co to jest ceramic scifer ?

 

i wogole czy ktos wie jaki to jest rodzaj deski bo kupilem ja pare lat temu uzywaną i jezdze na niej i dobrze mi sie jezdzi tak mysle :D i chcialbym wiedziec cos o niej. Jak sie dowiedziec, sprawidz, rozpoznać czy to jest deska fs,fr czy all miekka czy twarda.

 

A i jeszcze pytanie mam 172 wzrostu i waze jakies 65-68 kg moja deska ma 163 jest mi tak mniej wiecej do lini oczu jezdzilem na innych deskach krótszych i jezdziło mi się gorzej mniej mogłem wyczuć deskę czy związane to jest z długością czy np twardością deski ? czy poprostu ze mna ?

 

[ Dodano: 19 Grudzień 09, 17:10 ]

znalazlem cos takiego czy moglby mi ktos cos z tego przetlumaczyc na ludzki język ?

 

http://www.seisports.com/?,browse,13,52,9,040973

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze pytanie mam 172 wzrostu i waze jakies 65-68 kg moja deska ma 163 jest mi tak mniej wiecej do lini oczu jezdzilem na innych deskach krótszych i jezdziło mi się gorzej mniej mogłem wyczuć deskę czy związane to jest z długością czy np twardością deski ? czy poprostu ze mna ?

 

Wszystko ;) dodaj jeszcze przeznaczenie deski i jej jakosc :) i tak wogole masz bardzo dlugo deske ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeznaczenie na początku była do nauki ;p i moim zdaniem szybko na niej sie uczyłem jeżdzić, ogolnie stok ale z checią poskacze troche moze w tym roku jakis rail sprobuje przynajmniej chciałbym a od checi nieduzy krok dalej tak mysle.. deche mam długo bo ostatnie sezony nie jezdzilem i chcialem sie dowiedziec jakie przeznaczenie ogolnie tej deski jest i jaka to jest ogolnie deska bo jakbym kupował nową to jaka teraz na podstawie tej poprzedniej i moich odczuc. i zaciekawilo mnie co to jest ten ceramic scifer bo w tym opisie co dodałem pisze ze jest 3 razy silniejsze od kewlaru ale nie wiem co ;p i ogolnie czy ta deska jako tako sie nadaje do raili itd... i ogolnie fajnie byłoby wiedziec co mam i czy to mimo ze stare to oglólnie w miare jest:P mam nadzieje ze nie za chaotycznie to napisałem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...