Skocz do zawartości

Buty roz. 43 do 400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Zima się zbliża a ja dalej nie kupiłem butów :mrgreen: Do wydania 400zł. Rozmiar 43

 

Znalazłem DC na promocji: http://www.allegro.pl/item839944202_buty_dc_phase_likwidacja_sklepu_43_42_5_42_okazja.html

 

Jeździł ktoś w nich? Licze na szybkie opinie bo nie moge znalezc nic innego ciekawego w tej cenie a aukcja tylko 6 dni.

 

Jeżeli nie, to licze na propozycje :)

 

Dzięki z góry.

 

 

Ps. Albo może north? http://www.allegro.pl/item841936073_northwave_decade_buty_snowboardowe_nowe_tanio.html

 

 

Albo może używane? http://www.allegro.pl/item848150941_buty_burton_okazja_dc_dakine_drake_32_pilne.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej jedz do sklepu i przymierz buty a nie kupuj na "pale" ;)

 

co do butow, dla Ciebie bede lepsze te, ktore lepiej Ci beda lezec na nodze ;P obydwie firmy robia dobre buty

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że obie robią dobre, bardziej chodziło mi oto które bardziej się opłaca.

 

Pewnie że wolałbym w sklepie, ale cięzko coś kupić po okazji... W silesi w intersporcie bylem z ciekawosci w poniedziałek i stwierdziłem ze najtansze buty tam to 499zł.

 

Wogole to mowisz obie, pewnie chodzilo ci o Burtona i North, a DC :P?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Northwave sobie raczej odpuść.

DC podobno robi dobre buty, chociaz nie mialem z nimi doczynienia.

Co do Burtona. Model Moto to niezły buty. Solidnie wykonane, chwale sobie system Speed Zone ale sa dosc miękkie. Sam mam Moto, ale niestety musze je zmienić bo sa za miękkie do mojej deski i wiązań.

 

Szukaj cos w kolejność..

Burton

TirtyTwo

DC

Northwave

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w domu mam wujka buty northave decade (podobają mi sie ze wzgledu na wiazania BOA) i chyba nie naleza do najmiększych ;)?

 

Niestety nie znam sie na tyle zeby powiedziec jaki FLEX mi pasuje :/ Jeżdżę głównie na stokach, z kumplami probojac przy tym cos poskakac na skoczniach, porobic obroty itd. Nie wiem jaki flex mi pasuje ;) musialbym probowac kazde buty na stoku :D

 

Ma ktoś może jakieś ciekawe propozycje ze sklepów w tej cenie??

Najchetniej kupie Burtona, ale wątpie czy w tej cenie da sie dostac cos ciekawego w sklepie z G.

 

 

Ps. W sumie to w tych Northwave wujka nie wiem czy jest to BOA ;) W kazdym razie nie sznuruje sie a wystarczy pociagnąć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Ci Support 4/10

nortwave ogolnie sa 'wielkie' :)

W Burton Moto masz system podobny do BOA tylko sie nazywa Speed Zone

 

Uzupełnij sobie pole w Profilu 'Skala umiejętności'

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Devastator pozwolisz ze sie podepne :)

Otoz poszukuje butow do nauki, w tym roku planuje zakup samych butow (tak do 400zl) model burtona moto powinien sie zmiescic w tym przedziale, w tym roku planuje zakup butow (tak mi radzono na forum, ze jak najwyzej sie nie spodoba snowboard to sprzedam z niewielka strata same buty:)) w przyszlym sezonie raczej kupie deske voelkl stroke, czy buty burton moto beda z tym grac? Czy modl z flexem 3/10 nie bedzie zbyt miekki? Moze szukac jakiejs 4/10? ew. 5/10?

 

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

vorio

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...