Skocz do zawartości

Jakie wiazania do 400pln??


Rekomendowane odpowiedzi

Te co wymieniłeś oprócz FLUX :)

Ja prawie zawsze polecam Burtona bo jest najlepszy, ale Drake czy Ride mu na pewno tak bardzo nie odstępuje.

 

Musisz szukać cos z nie dużym flexem jeśli chcesz z naciskiem na FS. Powiedzmy do 6/10

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze rzadko o nim słyszę..

Nie należą do najpopularniejszych, ale i również nie do najgorszych :)

Ale szczerze mówiąc kryją sie przy firmach w/w

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu owszem flux mial nieco niepochlebna opinie ale warto zaznaczyc ze od 5-6sezonow systematycznie pracuje na jej poprawieniem, robia lekkie i bardzo wygodne wiazania wypuscili kilka rewelacyjnych modeli np titan czy supertitan absolutnie bym fluxa nie skreslal

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też może podłączę się pod ten temat.

Trochę wiązań przejeździłem, więc moje doświadczenia mogą się komuś przydać.

Drake to jest dla mnie wiązanie zagadka. Ja nie byłem z nich zadowolony, miałem Limted które nieźle jeździły ale rozkręcały się notorycznie, zgubiłem pasek od nich i na tym się ich kariera zakończyła, części kupić się nie dało nigdzie. Także ze względu na konstrukcję pozwalającą na rozkręcanie się mocowania łyżki i paska nie polecam. Problem z częściami i olewający stosunek sprzedawców do obsługi pogwarancyjnej jest także istotny.

 

Ride wiązania miałem SPI kumpla jeden dzień. Po tym jak mi się zaczęły luzować śruby a dodatkowo śrubokrętem musiałem się odpinać krew mnie zalała. Nigdy więcej ;) Choć coś tam w nich zmienili, podobno jest lepiej z obsługą.

 

Burtona wiązania miałem Custom, Mission GT kiedyś tam, teraz miałem Cartele. Bardzo dobre wiązania, jedynie co to trzeba wiedzieć czego się chce. Należy dobrze dobierać sztywność wiązań, poniżej Carteli niczego nie polecam do jazdy. Do zabawy są bardzo fajne, ładnie płyty miększych modeli pracują z deską. Wadą napewno nie jest dostęp do części, z tym nie ma kompletnie żadnego problemu gdziekolwiek jesteś. Jedyne co denerwuje to klekotające pompki po jakimś czasie. Pomki Burtona mają taką sprężynkę i dodatkową przesuwę, jedno siada a drugie śniedzieje efekt klekotu na twardszej trasie jest dość męczący.

 

Flux dla mnie to taki rodzynek, niby to marka z USA niby z Japonii. Ściągam właśnie Titan RK i Feedbacki z USA, wyjdę na tym jak Zabłocki na mydle bo mnie Urząd Celny wezwał ale nic to. Sporo ludzi wsiadło na Fluxa rok temu i opinie ich są bardzo pozytywne. Jak je odbiorę i pojeżdżę to mogę sie podzielić wrażeniami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie za 400 zl to nie poszalejesz. Za tyle kupisz po prostu podstawowe modele wiązań z ubiegłego sezonu firm które wymieniłeś, ewentualnie z Drake'a coś wyrwiesz z tego sezonu ale to też podstawowy model. Podstawowy oczywiście nie oznacza zły bo będą to wiązania zdecydowanie lepsze od Raven i innych mega tanich wiązań.

 

Na drake'ach jeździłem i nie narzekałem poza tym że kupiłem o rozmiar za małe i coś mi tam przeszkadzało podczas jazdy. Generalnie jeśli chodzi o solidne wykonanie to Drake robi całkiem przyzwoite wiązania za rozsądną cenę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak zdecyduje sie na drake'a przede wszystkim ze wzgledu na cene i stosunkowo dobra opinie. wole jednak wydac troche wiecej na buty i deske.

moglibyscie mi podpowiedziec, ktory model DRAKE do 450zł bedzie odpowiadał charakterystyka desce K2 Darkstar, czyli szukam czegoś uniwersalnego z naciskiem na fs, twardosc 6-7/10

 

[ Dodano: 21 Grudzień 09, 13:46 ]

na stronie drake'a jest podane Flex, Angle i Curve wiazan w skali od 0-3. Mógłby ktoś wytłumaczyc o co dokladnie chodzi w tych parametrach?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Do 400zł? Ja polecam Ride LX z zeszłych sezonów (sam takie mam).

 

Chodz na poczatku mialem ten problem co rysiuzklanu, mianowicie sruby sie luzowaly ;) Ale to z racji miekkiego podloza wiązań, odkąd sie zbiło po kilku dokreceniach - niema już problemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...