Skocz do zawartości

Kaski - obowiązkowe?


Rekomendowane odpowiedzi

male_1089.jpg

 

Stało się. Posłowie przyjęli ustawę, która nakazuje, by dzieci w wieku do 15 lat jeździły po stokach w kasku. Jazada bez kasku będzie narażała ich rodziców lub opiekunów na wysoką karę.

 

Początkowo projekt przygotowywany przez Sejmową Komisję Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki zakładał, że pod karą grzywny w kaskach będą musiały jeździć dzieci i młodzież do 18 roku życia. Jednak po konsultacjach z TOPR-em granica wieku została obniżona.

 

Teraz ustawą zajmie się Senat. Jeżeli w wyższej izbie parlamentu prace pójdą gładko ustawa zacznie obowiązywać jeszcze tej zimy.

 

snowboard.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze kask nie zwieksza iq... wolalbym jezdzic bez kasku a z inteligentami niz na odwrot

 

A tak wogole, to popieram ten pomysl i jezdze w kasku

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bez kasku nie wybieram sie na stok. to podstwawa. To ze ty sie czujesz pewnie nie znaczy ze wszyscy na stoku dobrze jezdza! i nie koniecznie to musi byc gowniarz ktory uczy sie dopiero jezdzic. Tamtego sezonu wpierdzielil sie we mnie starszy "pan" narciarz ktory z morda od razu jak jezdze! Jego gniew i ambicje szybko przycichly jak obrocil sie i zostal zbluzgany przez innych uczestnikow "ruchu" Wjechal nie tylko we mnie ale prawie staranowal mala dziewczynke.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ustawa i tak mnie nie obowiązuje bo nie jestem 15 czy 18 latkiem..

Prawda jest taka ze nigdy nie jeździłem w kasku, ale zdecydowałem go kupić, wiec zacząłem poszukiwania kasku firmy R.E.D.

 

KortneYOs, A co to mialo byc? :wink: "To ze ty sie czujesz pewnie nie znaczy ze wszyscy na stoku dobrze jezdza!"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
firmy R.E.D

też mam. Polecam.

 

"To ze ty sie czujesz pewnie nie znaczy ze wszyscy na stoku dobrze jezdza!"

Zapewne chodziło mu oto że nigdy nie możesz być pewien kiedy ktoś może w Ciebie wjechać. Nie koniecznie z twojej winy. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...