Skocz do zawartości

wybór dechy do freeride'u / allmountain


Rekomendowane odpowiedzi

Ola boga. Trzymaj się z dala od Burków. Oczywiście nie przeczę że jest to w miarę dobra deska, ale stosunek jakość-cena jest porażający. Ogólnie wszystko co ma wielkie B w nazwie jest mocno zawyżone cenowo.

 

przemysl te slowa zanim wypowiesz je jeszcze raz!!

 

poczytaj i przemysl na spokojnie zanim powiesz nastepne glupstwo

Do puki nie jezdzisz na tym sprzecie to nie wypowiadaj sie jako znawca ok ? ( bez urazy bercik) Big rspct!!!

 

EDIT:

 

na ilu deskach byles w stanie sie wykazac ? na ilu z nich potrafiles udowodnic sobie ze to ta deska a nie inna ? Ktora do FR, ktora do FS a jeszcze jaka do AM! Twin tip ?? Directional?

 

przemysl to

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ola boga. Trzymaj się z dala od Burków. Oczywiście nie przeczę że jest to w miarę dobra deska, ale stosunek jakość-cena jest porażający. Ogólnie wszystko co ma wielkie B w nazwie jest mocno zawyżone cenowo.

 

przemysl te slowa zanim wypowiesz je jeszcze raz!!

 

poczytaj i przemysl na spokojnie zanim powiesz nastepne glupstwo

Do puki nie jezdzisz na tym sprzecie to nie wypowiadaj sie jako znawca ok ? ( bez urazy bercik) Big rspct!!!

 

Hmmm, przemyślałem spędzając długie chwilę na medytacji i dogłębnej kontemplacji problemu i moje zdanie się nie zmienia. Jak już wcześniej napisałem. Burton Custom to nie jest zła deska (jakieś tam miejsce w Good Wood zajęła), ale nie wmówisz mi że ceny tych desek nie są zawyżone, bo są jak jasna cholera. I nie jest tajemnicą poliszynela, że duży procent płacisz za markę, a nie jakość.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

chciałabym prosić o ocene tych dwóch desek :)

 

http://www.allegro.pl/item857385557_wildduck_nowe_wiaz_150_cm_wroclaw.html#gallery

 

http://www.allegro.pl/item856644002_deska_wiazania_buty_firmy_rossignol.html

 

czy warto kupić którąś z nich? czy są one odpowiednie dla osoby początkującej?

 

[ Dodano: 17 Grudzień 09, 15:19 ]

a może ta? :)

 

http://www.allegro.pl/item855273234_deska_snowboard_nitro_targed_buty_deeluxe.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo tloczonego slizgu to dobra deska pod am w pierwotnym tego terminu znaczeniu czyt. dla zaawansowanych (obecnie przyjelo sie mowic ze am znaczy tyle samo co beginner friendly)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shaft powiedz mi proszę dla zaawanswanych tzn że jest twarda, czy że nie wybacza błędów? Nie jestem jakims tam wirtuozem jazdy na desce. Myslę ze zjadę z kazdej górki - lepiej gorzej, ale zjade. W-g przedstawionej tu skali myśle ze mocna siódemka to jest mój poziom, jednak chcę dalej doskonalić moje umiejętnosci. Czy powinienem szukać czegoś innego? Rozważam wymienione wcześniej:

Burton Custom X (najmniej bo będę musiał również zmienić wiązania)

Salomon Special model 08/09 (niestety cena trochę jeszcze za wysoka)

no i ostatnia voelki Pro Wall (mam możliwość kupić model sprzed dwóch sezonów za rozsądną cenę).

Chyba że może proponujecie coś jeszcze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wall pro nie jest twarda to typowa am na stok, na puch, z dobrym popem do wykrecenia paru trikow w snowparku, nawet w jibie sie sprawdza. zaawansowna w sensie mozliwosci jakie oferuje kosztem stabilnosci i predkosci

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Witam ponownie. Nie udało mi się znaleźć żadnej z polecanych przez was desek w przystępnej cenie (albo brak rozmiaru, albo brak checi do sprzedaży ponizej 1200 zł). Powiedzcie proszę mi coś więcej o tej desce:

http://www.allegro.pl/item845058745_mega_cena_deska_f2_revo_air_base_wypas.html

Poczytałem o niej i generalnie chwalona jest, ale czy może ktoś powiedzieć o niej coś więcej? Tak jak juz wcześniej pisałem styl to FR i sporadycznie jakach hopka, 360 czy rail.

Mam mozliwość kupic jeszcze impacta, summita lub sonica w całkiem dobrych cenach, niestety nic nie wiem o tych deskach. Czy macie może jakąs fajną stronę na której pokatalogowane sa deski (tzn. w z czego decha jest wykonana i do czego ma służyć?)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...