Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakies gazety snowboardowe ?? bo ja widzialem jakis freestyle albo cos ale narazie bylo o windsurfingu wakeboardzie ale mysle ze niedlugo bedzie o desce:D i jesc ewidzialem LIFE(alboLIVE) juz nie pamietam bo tylko raz widzialem i tylko 1 kupilem (zostawilem u dziewczyny) i bylo duzo wiadomosci o roznych miejscowkach i sprzecie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ślizg [zimą pisza o snowboardzie]

snowboard-mds [największy polski magazyn snowboardowy]

pks-polski katalog snowboardowy [katalog sprzętu nie gazeta ale warto wpisać]

snow it! [dodatek do surf it]

a z zagranicznych wymienie tylko

tsw [trans world snowboarding]

bo jest ich bardzo duzo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 months later...

mam pytanko odnoścnie magazynów snowboardowych. Ma ktoś z was jakieś archiwalne numerki które gdzieś tam się kurzą w domu ?? Bo w sumie z chęcią bym nabył cosik ...może znajde jakąś inspirację i natchnienie na nowe artykuły .... Jak coś macie to dajcie znać. :smile:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie cisza... xD Prawdopodobnie będę na Snowdays w przyszłym tygodniu (na bank będę wiedział po zebraniu, czyli dziś wieczorem xD - niegrzeczny trochę w szkole jestem). Wrócę, to od razu jakiś artykuł skrobnę na ten temat. Możesz mi podsunąć jakiś temat...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom... Został Snowboard MDS, ale ten szit w ch*j rzadko wydają(albo pierdoła jestem i nie potrafię go znaleźć w emipku). Widziałem jeszcze parę gazetek o podobnej tematyce, ale to raczej takie ogólne miesięczniki są. Wszystko co związane ze śniegiem upchane w jedną gazetkę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...