Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupic zestaw: deska, wiazania, buty. Budżet na wszystko: 1500 (maz 2000 jeśli naprawde bedzie warto dołożyc).

Powiem odrazu ze jesli chodzi o sprawy sprzetu to jestem kompletnie zielony.

Obecnie jezdze na jakims voelkl all-mountaun, ale chcialbym zeby nowa deska była przeznaczona do freestylu, ale dawała również radę na stoku. moje umiejętności jeśli chodzi o jazde na stoku: zaawansowane, ale we freestylu stawiam pierwsze kroki (jakies proste graby czy 180 staram sie wykrecic 360)

Prosiłbym o doradzenie kilku modeli, o których moglbym sobie szezej poczytac. Jaki bedzie prawidlowy rozmiaru deski (mam 182 i 70kg). Ponadto doradzcie jakies wiazania i buty (rozm. 42)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze trafiles z pytaniem w wkend testowalem kapitalna deseczke do fs - yes rocker 09/10 deska tzw banan czy camrock jak kto woli- luk miedzy stopami i zadarty nos i ogon. Co to daje? Ano znaczaco wplywa na stablinosc i zwrotnosc deski, ponadto zmniejsza ryzyko zahaczenia na railu i poprawia zachowanie w glebokim sniegu.. ok dosc technogledzenia jezdzilem na niej pare godzin i jest rewelacyjna kawal porzadnej dechy zrobionej przez maniakow dla maniakow zwrotna i z pieknym wybiciem, do dechy przytroczone byly union force 09/10 po 20minutach przeklinalem te wiazania do wszystkich diablow ze wzlegu na bol w lewej lydce – powod okazal sie w zle ustawionym stance’ie i przyznaje moze lekko przesadzilem z katem – po poprawkach zastrzezen brak bardzo fajne wiazanka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram shaft'a blat jest naprawde niesamowity! co do union force 09/10 troszeczke mam inne zdanie no ale ... jaki pan taki kram! kazdy lubi to co lubi! ja moze troche i staroswiecko powiem ale wolal bym ( to moje zdanie) burton wiazania... jakos sie sprawdzily u mnie w wielu przypadkach i sprawdzaja do teraz... fajne wiazania wyposcil FLOW ale ... te wiazania trzeba lubiec... ( ja sie do tych osob zaliczam)

 

ok do sedna sprawy .. to tylko propozycje a wybierzesz sam!

 

jezeli chodzi o twoj budzet to nie za bardzo mozesz sobie pozwolic na takie cudenka :/

 

np same wiazania union force 09/10 kosztuja $200 a ty sie chcesz zamknac w 1500 pln

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie producenta ta deska kosztuje 799$, a ja myslalem o przeznaczeniu na deske 1000-1200, ale pln-ów :wink:

moze macie jeszcze jakies ciekawe propozycje desek z poranicza fr/fs, ale jednak z naciskiem na fs. bo czytam juz rozne fora od tygodnia i nie moge nawet wylonic zadnych faworytow :???:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...