Skocz do zawartości

Nidecker vs Drake


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Przyszedł czas na zmianę wiązań i pojawiły się dylematy co wybrać....

Faworyci to Nidecker Carbon '06 (0k 700PLN) lub Pro 800 '06 (500PLN), ewentualnie Drake Mentor 09/10 (500PLN) - teraz pytanie co wybrać?

Przeznaczenie FR

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z w/w wiązaniami? O Drake'ach czytałem dużo opinii o braku części zamiennych po gwarancji i częstym "rozkręcaniu" się wiązań.

O Nidecker'ach nie ma za wiele informacji - choć znalazłem jedną czy dwie opinie o Carbonach że są godne polecenia (nie wiem jak tu się przedstawia sytuacja z częściami zamiennymi po gwarancji).

Na koniec pytanie do obeznanych w temacie - czy prawdą jest że Carbony różnią się od Pro 800 tylko carbonowym hiback'iem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi pokazac te opinie o drake'ach? nie spotkalem sie z takimi i chcialbym to jakos zweryfikowac zanim wyrobie sobie jakies zdanie na ten temat

osobiscie do drake'ow nie mam zadnych zastrzezen, przynajmniej te na ktorych jezdzilem nie przejawialy zadnych zlych objawow

wracajac do tematu wszystkie wymienione sa bardzo sztywne i wymagaja sporych umiejetnosci, o ile nie jestes pro to w zasadzie nie ma znaczenia ktore wybierzesz raczej kwestia preferencji co do marki anizeli czegokolwiek innego

lyzka w carbonach jest wyzsza i asymetryczna warto o tym pamietac przy schodzeniu z krzeselka ;)

ps skad taka cena za mentory?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi pokazac te opinie o drake'ach? nie spotkalem sie z takimi i chcialbym to jakos zweryfikowac zanim wyrobie sobie jakies zdanie na ten temat

osobiscie do drake'ow nie mam zadnych zastrzezen, przynajmniej te na ktorych jezdzilem nie przejawialy zadnych zlych objawow

 

Tu jest opinia o Mentorach:

http://www.snowboard.pl/forum/msg.php?th=13304&a=aa=a&post_form=&start=0#msg_161355

 

W zasadzie na każdym forum gdzie trafiłem szukając czegos o Drake'ach trafiałem na podobne opinie, no i oczywiście problem z częściami, ale o tym było chyba nawet na tym forum.

tu link z innego forum (3 post od góry):

http://forum.snowboard.kondi.pl/22-vt22.html?postdays=0&postorder=asc&start=315

 

A mentory w takiej cenie mogę mieć od znajomego :) nowe oczywiście

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...