Skocz do zawartości

Burton The B


Rekomendowane odpowiedzi

"The B" to nowa produkcja Burtona. Co o niej myślicie?

 

Ja szczerze mówiąc jestem baaaardzo zawiedziony. Zeszłosezonowe produkcje biją go na łeb. That's it, that's all - wiadomo, ale także "No Correct Way" od Rome SDS jest dużo lepszy. W ogóle widziałem wiele lepszych filmów i to wcale nie takich młodych. Bardziej podobał mi się chociażby DC MTL 1.5 i the Resistance... Rozczarowałem się. Nie tego spodziewałem się po burtonach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać The B i jestem zadowolony z tego filmu. Nie zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami. Filmik jest świetny, świetny montaż, kolejne nowe miejsca, nowe triki. Świetny party Jeremego Jonesa, no i w ogole świetny pomysł z Big B.

 

Mi film sie bardzo podobał, było coś nowego, coś zachwycającego :) Polecam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw z "B" był zajebisty. Montaż i cała reszta, to szczerze mówiąc normalka. Nic nowego nie pokazali. Spodziewałem się dużo, a dostałem przeciętny film snowboardowy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że dobry filmik. Przyjemnie się ogląda. Nie jest może jakiś przełomowy, ale chyba nie chodziło o to, żeby riderzy ratowali świat przed zagładą albo wpadli na trop groźnego przestępcy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobry film snowboardowy, to obraz poruszający widza do szpiku kości. To spektakl, w którym kanapa nie jest miejscem do siedzenia, a po pokoju latają fajerwerki. The B nie dał mi tego, co dały mi np. Ready to, Pony Tale, czy pokrewne Diagonal i And Now... Thats it, thats all był dużo bardziej epicki i po prostu miał coś w sobie. Był i będzie to film magiczny. Nowy burek to niesmacznie podana powtórka z rozrywki. Film ten jest po prostu wtórny i paradoksalnie, to wielka kasa zabiła w tym wszystkim radość z jazdy. Vid jest pod każdym względem poniżej mojej prywatnej średniej. Nawet muzyka i tricki nie zachwycają.

 

btw. za to wszystkie trailery mnie zniszczyły, mogło być tak pięknie...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest wymyślić coś nowego nawet najkreatywniejszym. Dlatego przyszłość doprowadzi snowboarding do źródła - dziewiczych terenów i głębokiego puchu. Snowparki, street, nawet HP zaczyna powoli ograniczać najlepszych i dopiero gdzieś w naturalnym środowisku mogą ponieść się fantazji i swojej kreatywności.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...