Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli uwzględnię firmy Skorpioner, Windbreaker, Foursquare to markowa :)

 

W cenach >300zl znajdzie juz kurtalki Burton czy chociaz Campus

 

[ Dodano: 25 Listopad 09, 17:14 ]

Ale nie mówie ze to zła firma :)

 

[ Dodano: 25 Listopad 09, 17:15 ]

Wolałbym juz cos z firmy Coalition

 

Do kupienia w supersklep.pl a tam nie ma szajow z tego co Ja wiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie na ss upatrzylam 2 ;) i sama juz nie wiem... od miesiac nic innego nie robie tylko przegladam kurtki.. moze sie na cos zdecyduje wkoncu ? co do cltn i burtona nic konkretnego nie znalazlam ( jesli chodzi o wyglad ) w miare przyzwoitych pieniadzach .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem co kto ma do Volcoma. Przeceiz jest to firma która juz od x lat robi kurtki i to nie byle jakie. Na pewno lepsze niż Cltn, które też nie sa złe.

 

Jeśli masz możliwość i podoba Ci sie kurtała z Volcoma to nie masz sie co obawiać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja a zwrot to nie to samo. IMO Volcom ma się całkiem dobrze. Cenowo bez rewelacji, ale nadrabiają designem.

 

btw. Porównanie do Coalition wydaje mi się szczególnie zabawne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzać po reklamacjach bylo duuzo mniej na Coalition niz Volcoma

 

Nie mialem zadnej rzeczy ani z jednej ani z drugiej firmy, ale w sklepie rowniez lepiej sprzedawal sie Coalition

 

[ Dodano: 25 Listopad 09, 22:46 ]

Moze dlatego ze tanszy..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cltn jest tani i całkiem fajnie wygląda, poza tym na supersklepie jest duży wybór tej firmy, ale jakościowo jeszcze odstaje od innych. Moje spodenki podarły się na szwach po kilku dniach jazdy w parku. Jeszcze później były problemy z reklamacją, ale ostatecznie to naprawili i jak dotychczas nie miałem z nimi więcej problemów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

ehh ...szkoda gadac

firma volcom robi swietne rzeczy to ze konkuruje z burkiem to malo

powoli wypiera w usa np Burtona ktoremu notabene w tym od zeszlego sezonu poeciala sprzedaz na lep na szyje ...swietne rzeczy do chodzenie street jak i do jazdy outwear ( no mozna poza jednym modelm kurtki i spodni - tych od dolu - ktore sa jak cerata)

dodajmy ze ukochany Shaun White chodzi na codzien w ciuchach Volcoma, a nie burtona czy analoga

ogolnie nic nie mam do Burtona bo cenie oba bradny( za rozne rzeczy) ale wciskanie ludziom kitu Volc odstaje to gruba przesada......

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogolnie nic nie mam do Burtona bo cenie oba bradny

no, bo czytam twoje wypowiedzi przyjacielu i juz zaczolem sie zastanawiac co takiego zrobil ci burek ze go az tak negujesz w postach :D

co do Volc'a to zgadzam sie z twoja wypowiedzia lecz pamietaj ze kazdy rider wybiera dla siebie odpowiednia marke.

Nie chce tutaj subiektywnie podchodzic do tematu ale gdybym mial wybierac to jednak skusil bym sie na burka z kilku powodow. ?Najwiekszym jest zaufanie jednak do niego ( jezdze dlugi czas "na burku" wiazania, blat, kurtka, spodnie, buty :D ) - owszem nie ograniczam sie tylko do tego producenta. Ale jak kazdy z forumowiczow tutaj wie jestem "pro" burtonowy :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale burka nie neguje sam jezdzilem kiedys na burtonie blunt-cie i mam sentyment do tej firmy poprostu brand robi lepsze i gorsze rzeczy np. ich system wiazania butow moim zdaniem najlepszy jaki do tej pory mialem na nogach ...jednakze przyjacielu pisanie(nie mowie ze ty to napisales) o firmie volcom ze jest gorsza (bo odstaje) od firmy na B ...to sporo naudyzycie ....poniewaza ow firma (ta na V) robi jedne z lepszych ciuchow na deske....

burton fajna firma tylko powoli staje sie troche "supermarketowa" (tyczy sie podstawowych modeli desek, butow czy wiazan)przynajmniej ja to tak widze...i na koniec zgodze sie z toba tak jak mowisz kazdy wybiera to co mu lezy albo to co mu akurat da sponsor :)

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 months later...

Nareszcie po sezonie moge sie wypowiedziec co do kurtki Volcom'a . Jestem baaaaardzo bardzo zadowolona , za sie na nią zdecydowałam. Nie ma mowy o przemakaniu , oddychalnosc tez bardzo na plus , sporo fajnych bajerow, cieplutka . A to porownanie do CLTN, jak dla mnie bylo nie na miejscu ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...