Skocz do zawartości

Deska Burton Custom X


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie... pisze bo mam problem z wyborem...ogolnie jezdze na desce 5-6 sezon i jezdze na butach Burton Moto 07 i wiazania Burton Custom 07 i zastanawiam sie zeby kupic sobie deske Burton Custom X z 2009 roku (ta która ma inny system do wiazan i czy jest on kompatybilny ze starym typem mocowania wiazan - 4 sruby czy musze wybrac deske z 2008 roku)....jezdze na desce 158 a mam 174 cm wzrostru i 80kg wagi..numer buta 42...czy deska Burton Custom X 160 bedzie dobra? A najwiecej frajdy mi sprawia jazda na krawezdziach po stoku, czasem na free i rzadko lubie sobie wykoczyc na jakiejs hopce itp ;) Czy ta deska spełni moje wymagania? Prosze o rade ;)

 

P.S. czy deska Wide mam sie interesowac czy tylko jakbym miał duzy rozmiar buta??

 

Pozdrawiam

 

Artur

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deska bardzo dobra 160 ciut za dluga chyba

 

 

ta która ma inny system do wiazan i czy jest on kompatybilny ze starym typem mocowania wiazan

 

nie jest, pasuja tylko odpowiednie wiazania burtona z ICS

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pasuja jak pasuja zgodnie z tym co jest napisane ;]

 

Deska Custom X również w tym sezonie została wyposażona w system The Channel. System ten - oparty na szynie - pozwala zamontować każdy rodzaj wiązań firmy Burton – również starsze typy wiązań – dzięki dołączonym do deski specjalnym krążkom. The Channel daje praktycznie nieograniczone możliwości ustawienia rozstawu wiązań (stance).

 

To moze w takim razie 158 badz 156? Bo narazie nie bede zmienial wiazan ani butów..ale w przyszlym sezonie pewnie tak, wiec Custom X 158 z 2009 bedzie dobrym wyborem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deska bardzo dobra. Rasowy sprzęt na katowanie wszystkiego co popadnie, puch, lód i co tylko sobie wymyślisz :P Moim zdaniem lepsza będzie 156

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozwala zamontować każdy rodzaj wiązań firmy Burton – również starsze typy wiązań – dzięki dołączonym do deski specjalnym krążkom

 

wiazania sobie mozesz zamontowac dzieki przejsciowce ale ICS nie jest kompatybilny ze starszym typem wiazan, psu na bude caly system jak nie mozna go wykorzystac jak juz kupowac to calosc moim zdaniem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mam maly kryzys i jade tylko w alpy...ale w przyszlym spokojnie juz dwa razy w roku...poza tm zawsze marzyłem o tej desce ;) Tylko mam pytanie, czy oplaca sie kupowac ja teraz w USA za jakies 500$ czy poczekac jakos do marca i wtedy kupić bo mam wyjazd dopiero 9 kwietnia??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoja stara deske, ale ona juz swoje przezyla...6 lat na desce FireBird z Carefoura ;) I musze przyznac ze to byla niezla deska, o dziwo ;) Dlatego chce teraz kupic sobie konkretna, ktora m itez starczy na 5 sezonow...wiec poczekam do lutego ;)

 

P.S. A jak z ciuchami? Tez poczekac czy moge kupic teraz kurtke z poprzedneigo sezonu, mianowicie mowie o tej

 

http://www.allegro.pl/item811821775_kurtka_burton_2l_gore_shelter_jkt.html

 

i tez sie zastanawiam nad spodniami (są bardziej żółte niz na zdjeciu)

 

http://www.adrenalinasklep.pl/snowboard/burton-poacher-pant-barrier-yellow/

 

??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

jak kupować sprzęt to tylko ze stanów wpisz sobie ebay . com pamietaj com i poszukaj desek rozwalą cie ceny . przy zakupie powiedz kolesiowi aby nigdzie nie podawał ceny zakupu i jestes 600 zł do przodu . jak koles wpisze to czeka cie vat ale i tak 300 zł do przodu minus czekasz na deske 1 miesiąc .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...