Skocz do zawartości

Drake - Supersport vs Fifty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 2 dni przekopywałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytania :).

 

Szukam dla siebie nowych wiązań, jeżdżę 3 sezony głównie rekreacyjnie AM + trochę FR ważę 100kg :P.

 

Upatrzyłem sobie wiązania firmy Drake Fifity i Supersport no i pojawił się problem, które wybrać ich cena nie gra dla mnie roli bo dostane je w bardzo korzystnej.

 

1. Czym różnią się oba wiązania od siebie? - z opisu producenta wynika, że twardością tylko,

2. które byście wybrali i dlaczego?

 

Proszę o nie spamowanie w stylu - za tą cenę wziąłbym Ride'a, lepsze są Mentory, Flow rulezz itp. :), interesuje mnie opinia tylko o tych dwóch modelach.

 

Dzięki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flow rulezzz :razz:

 

po pierwsze primo i chyba najwazniejsze fifty to allroundy a ss sa do parku wiec wybieraj zgodnie z tym co na desce wyprawiasz

 

ps a przywitanie gdzie? :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś nie zmienia faktu, że mamy podstawy, by wiązań firmy drake po prostu nie lubić. Moim skromnym zdaniem w zakresie wiązań i w stosunku cena/jakość króluje właśnie ride. Drake ma problemy z serwisem i zamiast miesiącami czekać na nowe pompki, wole inwestować z głową.

 

Wybrałbym supersport, bo to opcja odpowiednia dla mojego stylu jazdy i dla przeznaczenia mojej deski. Dla ciebie nie.

 

Na koniec dygresja:

po pierwsze primo

primo z hiszp. i włoskiego to właśnie porządkowe "pierwszy" i etymologie mają wspólną(łac. primus, co notabene znaczy to samo). Jak już chcesz makaronizować, to rób to przynajmniej w sposób logiczny i spójny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co napisałeś nie zmienia faktu, że mamy podstawy, by wiązań firmy drake po prostu nie lubić.

 

my? mam drejki od 3 sezonow i zero problemow a same korzysci

 

primo z hiszp. i włoskiego to właśnie porządkowe "pierwszy" i etymologie mają wspólną(łac. primus, co notabene znaczy to samo). Jak już chcesz makaronizować, to rób to przynajmniej w sposób logiczny i spójny.

 

eh, to cytat z filmu, niespojnosc zamierzona, nie nerwuj sie tak :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drake'i są bardzo solidne i stosunkowo tanie. Ich wadą jest to, że są ciężkie. Skoro nie interesuje Cię FS, to bierz Fifty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co napisałeś nie zmienia faktu, że mamy podstawy, by wiązań firmy drake po prostu nie lubić.

 

my? mam drejki od 3 sezonow i zero problemow a same korzysci

Tak my, ja i moja mama, whatever... Póki drake nie zmieni swojego postępowania względem klientów z polski, nie kupie.

 

primo z hiszp. i włoskiego to właśnie porządkowe "pierwszy" i etymologie mają wspólną(łac. primus, co notabene znaczy to samo). Jak już chcesz makaronizować, to rób to przynajmniej w sposób logiczny i spójny.

 

eh, to cytat z filmu, niespojnosc zamierzona, nie nerwuj sie tak :razz:

Nie zauważyłem cudzysłowia, bo go tam nie ma. Obowiązku znania filmu też nie mam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...